1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sentinel Professional programı nasıl indirilir?

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve calactica tarafından 27 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. calactica

calactica Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    15 ÇTL
    bu programı bir türlü indiremedim indirdiklerimde virüslü çıkıyor.

bu program galiba bu işe yarıyormuş:

Bilgisayar Güvenlik ve İzleme Sistemi .Ekran Görüntülerini Kayıt eder.(Tüm ekran veya aktif ekran) .Sistem takip (Açılış- Kapanış) .Dosya ve klasörler (Açılan, oluşturulan, yeniden adlandırılan,silinen) .Program takip (Program exe ve pencere adları, bağlı dll' ler) .Web site takip ( Girilen tüm web siteleri ve web sitelerinden gelen tüm dosyalar) .Klavye takip (Klavyeden basılan tüm tuşlar) Chat takip (İCQ, Yahoo, MSN ) .11 dil seçeneği (Demo'da Türkçe,İngilizce ve Almanca ) Bilgisayarda yapılan tüm işlemleri kayıt eder. Kayıt işlemlerini istenirse gizli bir şekilde yapabilir. Kendini ve yapılan kayıtları gizleyebilir. Yapılan takip sonucunda kayıtları xml, html, Excel formatlarında raporlayabilirsiniz.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.323
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.713 ÇTL
    Sentinel Professional 2.10 ve 2.11 versiyonlarını alttaki linklerden indirebilirsiniz. Ancak rar şifreleri olup olmadığıı bilmiyorum. Çalışan linkleri veriyorum sadece.

Boyut: 6.7 MB

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Bir çalışan linkte burda 2.11 versiyonu için.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

3. calactica

calactica Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    15 ÇTL
    teşekkürler