1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Serdar Ortaç Konserinde Babasını Andı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 4 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.770
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.917 ÇTL

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, önceki akşam Turkcell Kuruçeşme Arena'da konser verdi. Yaklaşık 7 bin hayranına eski ve yeni şarkılarını söyleyen Ortaç; konserinde geçtiğimiz Haziran ayında vefat eden babasını da andı.

TURP GİBİYDİ...

Şarkıcı, babasının vefat etmeden önce albümünü dinlediğini ve 'Ne Bu Neşe' adlı şarkısını çok beğendiğini söyleyerek duygularını şöyle ifade etti: "Üç günde turp gibi adam öldü. Beni sabah 08.00'de aradılar, 'Babanız rahatsızlandı' dediler. Benim babam, sabahın o saatinde rahatsızlanmazdı. Hemen yanına gittim ve öldüğünü öğrendim. Ben ecele bu kadar kahpe, bu kadar acımasız olmamasını, bu kadar zamansız gelmemesini söylüyorum."

Sayfayı Paylaş