1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

"Serdar’ın kızları köylü güzeli"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve BeReNN tarafından 24 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Nil Özalp, Serdar Ortaç'ın yanında dolaşan kızlar hakkında konuştu!

“O kızlar ülkelerinin köyünden gelmişler. Onlar için lüks bir bara gitmek büyük olay. Arayınca geliyorlar ama Serdar'ın o kızlara para ödediğini hiç duymadım...”

TÜRK KIZLARIYLA OLSUN İSTİYORUM

Türkiye'nin merak ettiği, “Serdar Ortaç'ın yanında dolaşan bu güzeller kim?” sorusuna cevap popçu Nil Özalp'ten geldi. Ortaç'ın yanındaki kızların kendi ajansına bağlı mankenler olmadığını belirten Özalp, “Ben Serdar'a, Türk kızlarıyla beraber olmasını tavsiye ederken, yabancı kızlarla dolaşmasından rahatsız olurken, oturupda kadın ayarlayamam” dedi. Ünlü popçuyla gezen güzellerin Türkiye'ye katalog çekimi için geldiğini belirten Nil Özalp şöyle konuştu:

SERDAR ONLARLA MUTLU OLUYOR

“Bu kızlar ülkelerinin herhangibir köyünden gelmiş insanlar. Onlar için lüks bir bara, gece kulübüne gitmek büyük olay. Serdar arıyor, çağırıyor. Kızlarda evde oturacaklarına onunla eğlenmeye çıkıyorlar. Serdar'ın o kızlara para ödediğini hiç duymadım... Sanıyorum Serdar, şöhretinden yararlanamayacakları için yabancı mankenleri tercih ediyor. Onlarla arkadaşlık etmekten hoşlanıyor. Onlarla mutlu oluyorsa bize söyleyecek söz kalmaz...”

TARKAN'A ÜNİVERSİTE TAŞI

Nil Özalp, eski sevgilisi Tarkan'a 'diplomalı' taş attı! Megastar'dan sonra adının kimseyle anılmamasıyla ilgili soruya Özalp, "Artık üniversite mezunu biriyle olmak istiyorum. Kimsenin kaprisiyle, bunalımıyla uğraşamam" diye cevap verdi...

2. patik

patik Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    374
    Ödül Puanları:
    3.080
    Meslek:
    Hemşire
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    524 ÇTL
    Çirkin kız kavramı zaten tarihe karışıyor gibi..

Sayfayı Paylaş