Magazin Sergen Survivor Güzeliyle Yakalandı

Papatya

V.I.P
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,328
Beğeniler
6,844
Şehir
Seattle.
#1
Eski futbolcu Sergen Yalçın, ilişkisini aylardır inatla yalanladığı Arnavutluk Güzeli Almeda Abazi ile balıkçıda görüntülendi. Almeda teslim olurken, Sergen yine kaçtı!

YENİKÖY'DE BALIK YEDİLER

Günaydın gazetesi Sergen Yalçın-Almeda Abazi ilişkisini 23 Mart'ta 'Yetenek Sizsiniz Sergen Bey!' başlığıyla duyurmuş, ünlü futbolcu haberi "Bu kızla aşk sıfır ihtimal" diyerek yalanlamıştı.

HEM "TİPİM DEĞİL" DEDİ HEM DE YEMEĞE ÇIKTI

Sergen Yalçın'ın ilginç bir şekilde Almeda için "o benim tipim değil" dediği de öne sürülmüştü. İkili, haberden aylar sonra Yeniköy'deki Yelken Balık adlı restoranda yakayı ele verdi.

GAZETECİLERİ GÖRÜNCE SERGEN ARAÇTAN İNİP MEKANA KAÇTI

Sergen, çıkışta gazetecileri görünce "Ben gidiyorum" dedi, cipinden inip mekana kaçtı. Dışarı arkadaşı Verda Penso ile birlikte çıkan Arnavutluk Güzeli Almeda Abazi ise "Bizim burada olduğumuzu kim haber verdi?" diye sordu.

ALMEDA İÇİN 11 SAATLİK YOLCULUK YAPMIŞTI

Sergen Yalçın, bir ara 'Survivor' adlı yarışmada büyük ödül için ter döken Almeda Abazi uğruna 23 Mart sabahı yollara düşmüştü.

Sevgilisinin hasretine dayanamayan Sergen Yalçın, bir gecede Dominik'e gitmeye karar vermişyi ve 8 bin kilometrelik yolu 11 saatte kat etmişti. Sergen'e yolculukta arkadaşı Nil Özalp de eşlik etmişti.

Güzel aşkıyla burada kısa bir süre hasret giderme şansı elde eden Sergen Yalçın'ı görenler; "Sergen, Almeda'ya abayı yakmış" yorumları yapmıştı.


 

Benzer konular

Top Bottom