1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Serseri ASIK

Konusu 'Şiir' forumundadır ve Hazangülü tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL

ACIMAK NASILSA KAHPELİK SON MODA

Doğudugunda aglar ademoğlu
    Hayatın ona neler getirecegini
    bilmiyormuş gibi...
    Yaşarken güler çoğu kez
    Ağlanacak haline
    Gülmeden göçüp gitmemek için
    belki de...

Gülüşüme bir kurşun sıksada ölüm
    Unutma umuda kurşun işlemez

Ömrümün güzel çağı
    İçimdeki bin heves
    Her güzelin ardından
    Tükendi nefes nefes

Artık sevda yolunda
    Elimde ne bir çiçek
    Ne mızrabımda şevk var
    Ne sazımda eski ses

HER GÜZELİN ARDINDAN
    TÜKENDİ NEFES NEFESSS ​

2. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    GÜLÜM

kırık bir aşk.............hikayesi bu... ..umutsuzluklarla..........ve hüzünle dolu... güneşinden yoksun; umut, bulutlar ardında gökyüzü kapkaranlık ve biz burada ışıksızız yollar aşılamaz türden, ufuklar bizden uzak .bugünler mutsuz ve yarınlar çok umutsuz ...amaçlar belirsiz ve araçlar çok yetersiz .....görüşebilmek zor, görüşmemek zor. .........sevebilmek ve de sevilebilmek, ............ne kadar mümkün sence? ...............ne kadar olası bu düş? ..................birleşebilir miyiz? .......................sen-ve-ben .........................bir gün! ...........................? SERSERİ AŞIK..!

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    ÇEKTİGİM ESRAR OLSUN...

SEVDİGİM KIZ MÜSLÜMCÜYSE BU CAN ONA FEDA OLSUN.

alaca Karanlıkta olsun ölümüm Kısın Lambaları Kısın alın Götürün Bütün umutlarımı Kaderim DünYada Kalsın...okusun ölüm Fermanımı Savcı Toplansın üç Beş dost on Yabancı Kurulsun artık Dar ağcı...Beni Hayallerimin Bittiği Yerde asın.

Ayağıma prangalar vurulmuş olsa bile. Nemli baltalarda yürüyüşümüz var arkadaş. Ne dostlarım arar ne düşmanlarım sorar. Kaderime terk edilmiş bedenim var arkadaş. Biz öyle insanlarız ki kimimiz park köşelerinde. Kimimiz ise hücre evlerinde yaşarız. Çok konuşma gardiyan sanada bi üçlü sararız..

Biz isyankar sokaklarda büyüdük kızım. anlamayız senin gibi ballı ekmek yalamayı. Biz 17 yaşında dünyaya, 18 yaşında kasıp kavuran aşklara isyan etmişiz, bilmeyiz kaygan zeminde dans etmeyi. Satmayız 10 kuruş için arkadaşlarımızı

YÜREĞİNİN ÇÖLLERİNE NEHİR SAÇLARININ TELLERİNE ESİR OLDUM. BENKİ ASİ BOYUN EĞMEZ BEN Kİ ÇILGIN SÖZ DİNLEMEZ SENİN İÇİN HEMDE KAÇ KEZ YAŞLAR DÖKTÜM İNANMADIN. BAKMA BEN SANA ÇOK KIYMET VERDİM AĞLATTIN İNLETTİN BEN YİNE SENİ SEVDİM KENDİNİ BULUNMAZ İLAHMI ZANNETTİN. SENİDE BIRAKIP GİDENLER OLUR SENİDE TERK EDİP GİDENLER OLUR KAHBECE SIRTINDAN VURANLAR OLUR SENİDE TERK EDİP GİDENLER OLUR...

Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim Bunalıma Girer Jilet Atarım İsyankarım arkadaş çok görme bana!!!

öpüyorsam AYRILIĞI gözünden,
    söküyorsam YÜREĞİMİ göğsümden,
    geçiyorsam gözlerinin önünden,
    sana olan SEVDAMDANDIR bilesinnn...

Eğer içiyorsam rakıyı , eğer gözlerim eskisi gibi değilse, yürüyüşüm değişmişse.KİME NE !!!

Elli elli yüz biz müslümcüyüz:: Arabesktir tarzımız müslüm baba baş tacımız

Ben keder üretir dert yaratırım aleme ibrettir herbir sattırım kırk yılın başında halim hatrım sorulsa ne yazar sorulmasa ne !!!

Kadere rest çektim İSYANLARDAYIMMMMMM !!!

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez sarhoş etsin yeter ki rakı,şarap fark etmez..

Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

Bizde Sabah olmaz, Bizde Güneş Doğmaz, Biz İSYANKAR'ız Kızım Bizde Dost olmak Size Yakışmaz... Toplumda Hep itiliriz Sanmaki Buna istekliyiz, Biz Sadece Sevdiklerimizin Esiriyiz..!!

Esrarı çekmişim gözlerim kanlı yürüyorum yolda gönlüm yaralı var kolumda 3-5 jilet yarası oda ZaLiMiN SoN hatırası!!!

DUYMAN İÇİN DEĞİL SESLENİŞİM, GELMEN İÇİNSE HİÇ DEĞİL ÇAĞIRMALARIM,
    BU YÜREK DUYMADAN SESLENMEYİ BİLİYORSA…
    GÖRMEDEN SEVMEYİDE BİLİR.

Ne orhan ne ferdi bilir bendeki derdi sen söyle müslüm baba ""NEREDEN SEVDİM O ZALİMİ""

Alemlerde Yer Yapan Delikanlının Elinde Olan Çarşafla Sarılıp Dumanla Yok Olan Esrara Deil Sana Müptelayım GÜLÜM

29 Yaşında Girsem Kara Toprağa Sevgilim Sen Ağlarmısın
    Dönse Yüzüm Kara Toprağa Başkasına Gönül Bağlarmısın

4. Celal28-

Celal28- Forum Gururu

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Bilgisayar Teknik Elemanı Ek Olarak Fotoğrafçılık
    Yer:
    FINDIKCI:)