1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

Server 2008 ile ilgili geniş bilgi ve döküman !

Konusu 'Yazılım / Donanım / İşletim Sistemleri' forumundadır ve is_mailbyte tarafından 19 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. is_mailbyte

is_mailbyte Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    slm arkadaşlar sizlerle paylaşmak istedigim elimde sitelerden dikkatle seçip topladıgım server 2008 ile ilgili bilgi ve dökümanları paylaşmak istiyorum upload benden fakat bilgi ve içerik farklı sitelerden ingilizce vede türkçe kaynak ve dökümanlar server 2008 sınavına girecek arkadaşların çok işine yarayacagını düşünerek burda paylaşmayı uygun gördüm bende vista 70-620 sınavını kazandım ve 2008 e hazırlandıgım için bu kadar bilgi mevcut lafın kısası isteyen için buyrun linkler aşagıda

şifresizdir: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. goldanvil

goldanvil Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    merhaba linkler ölü tekrar yükleyebilirsen dökümanları çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş