1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sev/gilim…

Konusu 'Aşk' forumundadır ve rosil tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. rosil

rosil Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    Biz hiçbir zaman öğrenemedik sevmeyi. Belki de bu yüzdendi sıradışı sandığımız ama insanlık dışı vedalarımız…

Biteceğini bile bile hiç bitmeyecekmiş gibi kandırdık kendimizi ve kendimize eş bildiğimiz herkesi. Oysa tenimizin her santimetre karesine eski bir aşk gömmüşlüğümüz vardı ikimizin de…

Sev/gilim…
    ...Ellerimi uzatamıyorum artık boşluğa. Her an yeni bir veda daha yaşacağım sanki, hiç sahip olmadığım bir şeyle. Ve elimi saran boşluktan bile daha bir boş avuçlarım. Parmaklarının, parmak aralarımı doldurmadığını hissedebiliyorum...

Damarıma basıyor her gece ılık bir neşter. Kesip atsam diyorum sana dair ne varsa, olmuyor. Sonra bir cinnettir giriyor aklıma, ardından intihar girişimleri.
    Canımsın; can tatlı, kıyılmıyor…

Ezgin KILIÇ

Sayfayı Paylaş