1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sevdiğim Adama…..

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve Paradoks ~ tarafından 8 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Paradoks ~

Paradoks ~ ... Elif ...

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    2.980
    Meslek:
    Yazılım mühendisi
    Yer:
    Konya
    Banka:
    114 ÇTL
    Sana ne zaman dokunsam, ne zaman baksam gözlerine, hani dünya duruyor derler ya, duruyor! Başka bir hayal alemine geçiyor gökyüzü, sen ve ben başka bir gezegende, hiç kimsenin olmadığı bir cennet köşesinde el ele yürümeye başlıyoruz.

Kim bilir defalarca denedik olmayan bu aşkı, yeniden denemeye cesaret edişimiz bile bir tuhaflıkken, nasıl anlatabiliriz aşkın vahşetinde demlenen bu sevdanın öyküsünü başkalarına….

Seni savunacak en ufak bir desteğim yokken üstelik, kendimi yine kollarında buluşumu nasıl açıklarım cümle aleme? O yüzden başım önümde susuyorum sorduklarında!

Seninle defalarca denediğim ve hep yanıldığım bu yolculukta, bu sefer ben mi sana ödevim, sen mi bana derssin hiç anlamıyorum.

Deliriyor kalbimin içindeki akıl ve hiçbir sevda öyküsüne yakışmıyor yalnızlığımız ama ben en çok kendime söz geçiremediğim için kızgınım.

Oysa seni affetmemek vardı bu filmin sonunda. Seni affetmeden yürüyecektim başka bir hayata, başka hikayelere ve heyecanlara. Olmadı, ben kendime yeniğim, bir de sana!

Sevdiğim adam, adamım, sevişirken içime çektiğim öbür yanım; seni sevmekten hiç mi yorulmayacağım? Hiç mi bıkmayacağım öpüşünden, hiç mi geçmeyecek sevdamızın o kırmızı ışıltısı? Ben mi sana yazıldım? Sen mi kaderde bir tuhaf döngünün imtihanındasın?

Şimdi pişman mısın diye soruyorsun ya; her şeyi bilerek tekrar gelseydim dünyaya, yine seni severdim! Doğru cevap bu değil biliyorum ama kalbimin mantığı yok ki!

Candan Ünal

2. Esr3
    Haylaz

Esr3 Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    281
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    10 ÇTL
    *

Olsaydi gider en imkansizini sever miydik? :P