Sevdiğiniz Renk ve Cinsel Kimliğiniz

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,809
Beğeniler
6,476
Şehir
Seattle.
#1


Kırmızı

Aşkın ve arzunun rengidir. Favori rengi kırmızı olanlar kışkırtıcı ve heyecan vericidir. Kendine güvenen, coşkulu, bazen de kontrolsüz olabilirler. Aşkta ihtiraslı olsa da her zaman yeni bir aşk için hazırdır.

Tutkunun rengi kırmızı aynı zamanda şehvetin simgesidir. Kırmızıyı sevenler ateşli bir seks hayatına sahiptirler.

Yeşil

Güven ve huzur veren bir renktir. Yaratıcılığı ve üretkenliği anlatır. Aşk rengi yeşil olanlar sakinleştirici, dost canlısı ve şefkatlidir. Ağırbaşlı ve istikrarlıdır. Aşk konusunda özgürdür.

Yeşil, sadakatin simgesidir. Bu rengi sevenlerin seks hayatı masum ve tazedir.

Siyah

Bu rengi sevenler tutkulu ve dominant sevgili olurlar. Aşkı çok yoğun ve dolu yaşarlar. Onlar için monotonluk katlanılmaz bir durumdur.

Mavi

Sakinliğin simgesidir. Mavi tutkunları için güven ve sadakat çok önemlidir. Tutkulu aşıklardır. En ufak bir şüphe ve güvensizlik, aşk konusunda kendilerini başarısız hissetmelerine yol açabilir.

Mavi seven insanlar, iyi bir seks hayatına sahiptirler. Partnerlerini mutlu edebilirler ve sevgi doludurlar.

Mor

Bu renk asiliği, dengeyi, kendine güveni temsil eder. Moru sevenler hayal dünyası geniş, sanata düşkün kişilerdir. Aşk konusunda ruh ikizlerini ararlar.

Pembe


İnsanları rahat hissettiren ve dinlendiren bir renktir. Aşk rengi pembe olanlar etrafa neşe saçan kişilerdir. Heyecan dolu ve eğlenceli aşıklardır.

Sarı

Bu rengi seven kişiler hırslı, zeki ve entellektüeldir. Aşk konusunda bencil olabilirler. Sarı cinsel tutkudan uzak bir renktir.

Beyaz

Beyaz rengi seven kişiler nazik, asil ve alçak gönüllü kişilerdir. Aşk konusunda istikrarlıdırlar. Sevdiklerinine sadık olurlar.

Beyaz renk cinsellikte sıra dışı olmaktan çekinir.

Kahverengi


Denge rengidir. Kahverengi tutkunlarının dengeli aşk hayatı vardır. İnişli çıkışlı ilişkilerden hoşlanmaz, sakin ilişki aralarlar. Paylaşmayı severler.

Kahverengi sevenler, eşinin isteklerine göre duyarlıdırlar. Romantik ve sıcak ilişkilerin simgesidir.

Turuncu


Duygusal ve hassas kişilerdir. Yapıcıdırlar. Heyecan verici, canlı ilişkiler tam onlara göredir.

Turuncu rengi sevenlerin cinsel fantazileri oldukça geniştir. Çok şehvetlidirler.


 

Benzer konular

Top