1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

seveceğiniz en iyi oyunlar

Konusu 'Forum Oyunları' forumundadır ve batman arkham tarafından 30 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. batman arkham

batman arkham Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    430
    Banka:
    0 ÇTL
    prototype infamous call of duty counter strike fear batman arkham asylum benim en sevdiğim oyundur gta san andreas gta vice city crysis wars crysis warhead 2 max payne splinter cell istanbul city kane and lynch batman arkham asylum 2 kabus 22 biohazard(resident evil) prince of persia battlefield 2+rep! lerimi isterim:) gta ıv

2. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    evt oyun arayan biri bu konuya girer girdiğinde ise hüsrana uğrar.. dediğiniz gibi okuyan çok ama bu yüzden yorum yapan yok
    Şahsen ben merak ettim nasıl oyunlar var diye ama sadece oyun isimleri görünce hayal kırıklığına uğradım
    aslında yorum yapma isteğim yoktu ama ard arda msj atmayın diye fikrimi söylim dedim :)

rica etsem üyelerin sizin isteğinizle yorum yapmasını beklemek yerine onların içinden gelerek yorum yapmalarını bekleseniz
    inanın o zaman konularınız cvp bulacaktır

iyi forumlar.

3. kısacaben

kısacaben Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    ziyaretçilerin en nefret ettiği hile :D gooogle aramalarında sevilen oyunları arıyor heh buldum diyor ama yok :D

4. batman arkham

batman arkham Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    430
    Banka:
    0 ÇTL
    Zeynoo doğru söylüyorsun ama ben bir daha oyunların yazısını yazmayacağım resimlerini koyacağım tavsiyen için teşekkürler:)

5. V3L3t

V3L3t Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    1 ÇTL
    bide rep istiyor :v

Sayfayı Paylaş