1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

sevgi böcüğü günlüğüm

Konusu 'CerezGünlük' forumundadır ve sessiz gemi tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. sessiz gemi

sessiz gemi Forum Tutkunu

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    80 ÇTL
    bugün yine okula gittim..ne büyük değişiklik deilmi??:)ilk dersimiz ingilizceydi.. ödevimi yapmamıştım ama okulda yaptm ve sıyırdım..daha sora coğrafyaydı..hocamız tam bi kafa dengi adam olduğu için o derste süperdi..:) daha sora ders matematikti..benm de matematiğim süper olduğu için o derside sorunsuz bitirdim..yarın biyoloji ve tarihten sınavım var tarih hocamız sınav sorularını verdiği için oda kolay...Biyolojiyede bugün çalışacağımm..O yüzden senle erken ayrılacağızz..seni çok seviyorumm phepheqimm..mucX..bb..kib

2. sessiz gemi

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    80 ÇTL
    günlükcüğüm bugün okula gittim ne büyük değişiklik değilmi?? bugün fiziq sınavı olduk inşallah 95ve üzeri almışımdır.. çükü çok kolaydı ya.. eee seni sormalı sen nasılsın??
    bugün okulda neler oldu ama maalesef anlatamiiciim cnm..özel!;)

3. Schweppes

Schweppes Forum Tutkunu

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    DedeKtif
    Yer:
    Uğrunda gemilerin karadan yürütüldüğü yerden:)
    Banka:
    55 ÇTL

cnm sen 14 yaşında değilmiydin ortaokula gitmen gerekiyo ama coğrafya biyoloji falan diyosun:D (yoksa 14 deilmsn:P)

4. sessiz gemi

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    80 ÇTL