1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sevgili Dostum Günlük

Konusu 'CerezGünlük' forumundadır ve YounG_MaN tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. YounG_MaN

YounG_MaN Usta

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Seni daha tanımıyorum ama ilk fırsatta tanışmak isterim bu aralar çok duysalım ama aglayamıyorum önceden hiç durmaz aglardım belki duygu kaybı vardır evlenince ilk çocugumun adını duygu koymayı düşünüyorum bu yüzden insanları anlamıyorum çok güler yüzlü ama bir okadar da kalleş bana bak gunluk sende kalleşsen sakın girme hayatıma

2. YounG_MaN

YounG_MaN Usta

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    evet arkadaş adın hasret demek hımm bende çok hasret kalacam siteye buraya arkadaşlara tabi onlarla çok fazla tanışma fırsatımız olmadı ama ne yaparsın hasretlik işte özlem olmadan geçmez vakit bu arda bugun çok mutlumuyum diyeyim yoksa çok üzgünmüyüm diyeyim bugun herkeze şaka yaptım diyarbakıra düştüm diye ama sonra birde ögrendim ki manisa kırkağaç komando ama ençok istediğim de buydu zaten hep doğuda askerlik yapmak istedim oda olacak inşallah komando olupda doğuya düşmeyi nasip eder yaradan inşallah eee hasret ben askerdeyken bi 3 ay yanlız kalırsın sonra haftada bir ziyaret ederim seni.Seni çok sevdim ben ya her zaman gelirim ben konuşuruz olarmı ?

3. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    arada gelir göz kulak oluruz hasrete;)hayırlısıyla dönde askerden gel hasretinin başına kuzenimde aynı senin gibi oldu önce manisa kırkağaç komando sonra Hakkari. Daha birkaç gün önce geldi.Allah hepinizin yardımcısı olsun.Hayırlısıyla tamamlayında dönün evlerinize inşalalh sağ salim=G

4. YounG_MaN

YounG_MaN Usta

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    bu günlüğün bana ait olmadığını söylesin birisi bu günlük şuan ki kafam ap ayrı insanlarız ben nekadar çok değişmizim ya 2 sene önceki halimi sevmiyorum demekki olgunlaşmak ap ayrı birşey miş

5. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Bende yeni açılmış bi günlük sandım eskiye dayanıyormuş :)
    İnsan geçmişteki yaptığı bazı şyleri beğenmeyebiliyor yada yaptığı hatalardan ders çıkarmayı
    Bunlarda bizi olgunlaştırıyor yoksa hayatı başka türlü nasıl öğrenirdik

Sayfayı Paylaş