1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sevgili günlükcüm=)

Konusu 'CerezGünlük' forumundadır ve iLk_NuR tarafından 20 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    meLekLerin arasından:)
    Banka:
    93 ÇTL
    Mrb günlüğümm ben düzenli günlük tutamam sanada düzenli yazabilcemi sanmıyorum:him Uzun zamandır foruma pek vakit ayıramıyorum şimdide sana yazıp gidicem:( yatmam lazım yarın sabahın köründe herkes mışıl mışıl uyurken ben dersaneye gitcem çünkü.Bugün çok yorucuyduu iş görüşmem vardı:P patronumla tartıştığım için yenibi staj yeri bulmam lazımdı ilk gittiğimiyer hemen oldu neseki fazla uraşmama gerek kalmadı burdada sorun çıkmaz inş.Uğursumuyum ne neye dokunsam gdiyo:(Nese daha ilk günden çok şişirdim kafanı günlüğüm yarın dersaneden gelince gelip öğrendiklerimi anlatırım sana ne öğreniyosam artık:D ii bk kendine günlüğüm yarın grşrz:)

2. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    meLekLerin arasından:)
    Banka:
    93 ÇTL
    :D:D gelemedim daha ablacım:P nescafe içiyodum yazdını görünce gülüym derken ağzım yandı:D

3. tatLı cadı

tatLı cadı Aktif

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    T@tLı C@dıLar Ülkesinden
    Banka:
    0 ÇTL
    :Dmaşallah çok becerikli bir ablam var bir nescafe içmeyi bile beceremiyo:D

4. tatLı cadı

tatLı cadı Aktif

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    T@tLı C@dıLar Ülkesinden
    Banka:
    0 ÇTL
    sevgili günlük bir sürü günlüğüm var hepsine sırayla yazıyorum nie dersen can sıkıntısı

bugün çok yoruldun ingilizce yazılım vardı sorular kolaydı off çok yorgunum birazda üşütmüşüm yaa

Sayfayı Paylaş