1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sevgili günlükcüm

Konusu 'CerezGünlük' forumundadır ve tatLı cadı tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. tatLı cadı

tatLı cadı Aktif

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    T@tLı C@dıLar Ülkesinden
    Banka:
    0 ÇTL
    sevgili günlük bende foruma yazılılardan fazla vakit ayıramıyorum ama bilgisayarı açınca ilk işim forumu açmak oluo nese ben şimdi gidiom ama yine gelce:D

ayrıca abla sen daha dersaneden gelmedin galiba ne öğrendiğini yazmamışsın:D

2. tatLı cadı

tatLı cadı Aktif

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    T@tLı C@dıLar Ülkesinden
    Banka:
    0 ÇTL
    sevgili günlük ilk yorumu yorum suz yapmış ikinci yorumda benden olsun

sabh erken kalkmaktan bıktım o yüzden okullaron tatil oomasını dört gözle bekliyorum sabah kalkmak çok zor oluo belki başkalarına göre böle deildir nese yazılılardan foruma bakamıom fazla inş bir daha görüşürüz by:D

3. tatLı cadı

tatLı cadı Aktif

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    T@tLı C@dıLar Ülkesinden
    Banka:
    0 ÇTL
    sevgili günlük

bu gün yine okula gittim yorucu bir günün ardından eve geldim birazda üşütmüşün bu yüzden canım yemek yemek istemiyo bugün ingilizce yazılısı vardı sorular kıolaydı yarın yine görüşürüz sevgili günlük bye

4. tatLı cadı

tatLı cadı Aktif

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    T@tLı C@dıLar Ülkesinden
    Banka:
    0 ÇTL
    sevgili günlük

sana dredim olamdığı içi n derdii anlatamıcam ama 1 günümün nasıl geçtiğini anlata bilirim

her zamanki gibi sabah kalktım okula gitmek içi n hazırlandım okulda ilk ders ingilizceden yazılı yapdık sorular kolaydı okul bitince eve geldim amöa çok yorgundum biraz üşütmüşüm başım çok ağrıyooff:S:D

5. tatLı cadı

tatLı cadı Aktif

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    T@tLı C@dıLar Ülkesinden
    Banka:
    0 ÇTL
    ;T Sevgili günlük

Hep başkalarının günlüğüne yazmaktansa kendi günlüğüme yazım dedim ve bu konuyu açtı.Artık benimde bir günlüğüm var :D bu günlüğü hiç unutmıycam önceki günlüklerim gibi olmıycak

Bugün çok yoruldum ve başımla kulağım ağrıyo birada üşütmüşüm :(ve çok üşüyorum

6. tatLı cadı

tatLı cadı Aktif

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    T@tLı C@dıLar Ülkesinden
    Banka:
    0 ÇTL
    sevgili günlük bu gün hafta sonuydu geç kalktım kahvaltı yaptıktan sonra biraz tv izledim akşam teyzemler geldi teyzxemin kızıyla çok eğlendik çok güldük güzel bir gündü

7. tatLı cadı

tatLı cadı Aktif

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    T@tLı C@dıLar Ülkesinden
    Banka:
    0 ÇTL
    sevgili günlük dün akşam anemin yiyeni gelmişti bizde kaldılar sabah kalktım annemin yiyeninin çocuğunu sevdim kahvaltı yaptık gittiler tv izledim ödevlerimi yaptım komşumuz geldi oturduk akşam kitab okudum çantamı hazırlayıp yattım

Sayfayı Paylaş