1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sevgililer günü.....

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 8 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Evet... Geldi çattı bir sevgililer günü daha. Gerçi sevene hergün sevgililer günü ya neyse.... Önemli olan yüzeysel bir hediye veya iyi bir organizasyonla o günü geçirmek değil, bir ömür sevgililer günü tadında yaşamak, beraberce.....İşte bunu başarmak başarabilmek tüm mesele bu... Yani her yaşadığımız gün salise salise, saniye saniye, dakika dakika, saat saat, çok anlamlı ve güzel olmalı.. Eee tabi yaşamın bazı durumlarında bu durum değişsede üzülsekte birbirini kırsakta, önemli olan yine yeniden defalarca, unutmak unutmak ve en güzel şeyleri hatırlayıp hep sevgili kalıp sevgililer günü tadında kalmak...Ey sevgili ben seni bir tek bugün değil, her gün seveceğim. Ben seni 14 şubat ertesindede seveceğim, benim sevgim bir günlük değil, bir ömürlüktür... Sanma bir günlük seni şımartacağım, ben seni her daim şımartacağım..Ben bugünü sana her gün yaşatacağım......... Şimdiden tüm birbirini seven sevgili ve eşlerin, sevgililer gününü kutlar, nice böyle günlere diyorum... Sen ve şen kalın.. EMİ... Eyvallah...

2. AHSEM

AHSEM ....EnDl-LeS....

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    ÖGRENCİ
    Banka:
    16 ÇTL
    agzına saglık gerçen güzel yazmıssın...
    içimdeki sesi dışarı çıkardın... :)