Sevgililer kavga etti anne öldü!

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Katılım
24 Arl 2011
Mesajlar
7,659
Beğeniler
1,566
#1
istanbul Esenyurt Akçaburgaz Mahallesi’nde önceki gece 01.00 civarında meydana gelen olay, iddiaya göre şöyle gelişti:

5 yıl önce Fatih Üniversitesi’nde eğitim gören Yıldız Fidan, kantindeki kahve makineleri ile ilgilenen evli ve 2 çocuk babası Ali Alıcı ile tanışarak aşk yaşamaya başladı. Genç kız okula devam ederken, Ali Alıcı’nın eşiyle yaşadığı ve ailesine ait apartmanın giriş katına taşındı.

ÖNCE TARTIŞTILAR

Çift, imam nikâhı kıydı. 4 yıl aynı yerde yaşayarak Ali Alıcı ile ilişkisini sürdüren Fidan, eğitimini tamamlayarak KPSS sınavına girdi. Ali Alıcı’ya sınavı kazandığını ve öğretmen olarak atanacağını söyleyen Yıldız Fidan ve annesi Hatun Fidan önceki gece apartmanın giriş katındaki dairede buluştu. Ali Alıcı’nın annesi Naşide Alıcı’nın da geldiği evde, iddiaya göre Yıldız Fidan sınavı kazanamadığını açıkladı. Bunun üzerine Ali Alıcı ile aralarında tartışma çıktı.

ÇIKARDI, ATEŞ ETTİ

Annelerin gözü önünde çıkan tartışmada, Yıldız Fidan çantasından çıkardığı tabancayı Ali Alıcı’ya doğru ateşledi. Bu sırada Alıcı’nın annesi Naşide Alıcı oğlunun önüne atladı. Göğsüne 5 kurşun isabet eden anne Alıcı olay yerinde hayatını kaybetti.

Yıldız Fidan ve annesi Hatun Fidan da hafif şekilde yaralanarak evden kaçtı. Polis olaydan sonra hastaneye tedavi için giden Yıldız Fidan’ı gözaltına alırken, anne Hatun Fidan ise kayıplara karıştı.

Polis merkezine götürülen Fidan, “KPSS sınavını kazandım diye yalan söylemiştim. Önceki akşam kazanmadığımı söyledim. Tartışma çıktı. Sonra Ali’ye ateş ettim ama annesi önüne geçtiği için kurşunlar ona isabet etti” dedi. Yıldız, kendisinin ve annesinin yaralanmasını ise “Nasıl olduğunu bilmiyorum” diye cevapladı. Polis evde Yıldız Fidan’a ait 6.35 çapında silah ve bu silaha ait boş kovanlar buldu. Ali Alıcı, Kıraç Polis Merkezi’nden serbest bırakılırken, Büyükçekmece Cumhuriyet Savcılığı’na sevk edilen Yıldız Fidan tutuklandı. Polis Yıldız Fidan ve annesinin nasıl yaralandığını araştırmak için evde bulduğu silahın balistik incelemesini sürdürürken, kayıplara karışan ve silahlı olduğu belirtilen anne Hatun Fidan’ı da yakalamak için çalışma başlattı.
 
Top