Magazin Sevgilim Tıpkı Bana Benziyor!

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1Önceleri gazetecilerden kaçarak ilişkilerini yaşamaya çalışan Tuba Ünsal ve Mirgün Cabas çifti, artık kendi kendilerini haber yapıyorlar.

TWITTER'DA PAYLAŞTIĞI YORUM TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ

Tuba Ünsal önceki gün, sevgilisi Mirgün Cabas'ın bir fotoğrafını Twitter'da paylaştı. Fotoğrafın altına, "Bana benziyor" diye yorum yapan Ünsal'ın bu cümlesi takipçilerini ikiye böldü.

"NEDEN HEP KENDİSİ GİBİ SARIŞIN ADAM SEÇİYOR?"

Bazı takipçileri sadece Tuba Ünsal'a hak verirken bazıları ise işi bir adım öteye götürerek Ünsal'dan bu benzerliğin hesabını sordu.

Kimi çiftin birbirine çok benzediğini söylerken, kimi de Ünsal'ın zaten kendisine benzeyen erkekleri tercih ettiğini belirtt. Tepkiler genelde şöyle oldu: "Tuba'nın eski eşi de kendisine benziyor. Neden hep kendisi gibi sarışın adam seçiyor?"

"BRAD PITT ŞİMDİ KAPIDAN GİRSE"

Magazincilerden sürekli uzak durmaya çalışmasına rağmen sürekli gündemde olmayı başaran Mirgün Cabas ve Tuba Ünsal çifti, birkaç ay önce Tuba Ünsal'ın ilan-ı aşkı ile haber olmuştu.

Güzel oyuncu Tuba Ünsal yaklaşık 3 aydır aşk yaşadığı sevgilisi gazeteci Mirgün Cabas'a olan aşkını tarif etmişti.

Tuba Ünsal, Twitter'da 'şu an kapıdan girse' başlıklı konuyu, 'Brad Pitt, şu an kapıdan içeri girse; ona bir merhaba der geri yollarım ' yazarak, Cabas'a olan aşkını bir kez daha ilan etmiş oldu. 

Benzer konular

Top