1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Sevgilim Tıpkı Bana Benziyor!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 1 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.863
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.549 ÇTL

Önceleri gazetecilerden kaçarak ilişkilerini yaşamaya çalışan Tuba Ünsal ve Mirgün Cabas çifti, artık kendi kendilerini haber yapıyorlar.

TWITTER'DA PAYLAŞTIĞI YORUM TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ

Tuba Ünsal önceki gün, sevgilisi Mirgün Cabas'ın bir fotoğrafını Twitter'da paylaştı. Fotoğrafın altına, "Bana benziyor" diye yorum yapan Ünsal'ın bu cümlesi takipçilerini ikiye böldü.

"NEDEN HEP KENDİSİ GİBİ SARIŞIN ADAM SEÇİYOR?"

Bazı takipçileri sadece Tuba Ünsal'a hak verirken bazıları ise işi bir adım öteye götürerek Ünsal'dan bu benzerliğin hesabını sordu.

Kimi çiftin birbirine çok benzediğini söylerken, kimi de Ünsal'ın zaten kendisine benzeyen erkekleri tercih ettiğini belirtt. Tepkiler genelde şöyle oldu: "Tuba'nın eski eşi de kendisine benziyor. Neden hep kendisi gibi sarışın adam seçiyor?"

"BRAD PITT ŞİMDİ KAPIDAN GİRSE"

Magazincilerden sürekli uzak durmaya çalışmasına rağmen sürekli gündemde olmayı başaran Mirgün Cabas ve Tuba Ünsal çifti, birkaç ay önce Tuba Ünsal'ın ilan-ı aşkı ile haber olmuştu.

Güzel oyuncu Tuba Ünsal yaklaşık 3 aydır aşk yaşadığı sevgilisi gazeteci Mirgün Cabas'a olan aşkını tarif etmişti.

Tuba Ünsal, Twitter'da 'şu an kapıdan girse' başlıklı konuyu, 'Brad Pitt, şu an kapıdan içeri girse; ona bir merhaba der geri yollarım ' yazarak, Cabas'a olan aşkını bir kez daha ilan etmiş oldu.

Sayfayı Paylaş