Sevgiyi ertelemeyin

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *
Bazı anlar vardır ki insanlar kalbi ile mantığı arasında kalır... ev iş okul ve duygusal hayatımızda bu durumlara çok düşeriz... Ama en çok duygusal ikilemde kalır insan...

Bir erkek düşünün yada tam tersi bir kadın... karşısındaki kişi hakkında tamamen duygusal bir ikilemde .... şartlar ve hissettikleri çakışıyor... çoğu davranışı ve sözü duygusal meyilden ibaret... kendisine engel olamıyor.. hissediyor.. ama mantığı hislerini engelliyor çünkü tamamen zıt kutuplar... Bu gibi durularda her zaman söylenen ve yapılan şeyler gerçekleşir... sadece arkadaşım çok seviyorum ama farklıyız... kalbi ise şunu der onu çok seviyorum ama kendime güvenemiyorum..bu duruma "kendini kandırma" da diyebiliriz aslında... çünkü dışarıdan bakıldığında farkında olunacak kadar duygu yoğunluğu vardır... sevgi ve aşk gibi hisler çok kolay bulunmaz... ve herkese de nasip olmaz... o nedenle arkadaş ve dost sözüyle kendimizi kandırma durumunu nbir tarafa bırakalım da "sevdiğim ve hayatımın geri kalanı " olarak değişmesine yadımcı olup ruhumuzu ve bedenimizi ızdıraptan kurtaralım... Ve ben diyorum ki... SEVGİYİ ERTELEMEYİN...

HAYAL

felsefe_mi

...!...
Özel üye
aklı ile mantığı arasında kalır
İkisi aynı değil mi? (Ayy bugün çok uyuzum biliyorum :D )

Aslında bende durum şöyle işler mantığımın kabul etmediğini gönlüm zaten kabul etmez...
Mesele gönül ilişkisi değilse mantığım kabul etmese de olur...
ama, fakat, lakin :P İş gönül ilişkisine girince mantığım ağır basıyor... Hep derim... Bir erkek çirkin olabilir, sıkıntı yok... Yat-kat kaldır at... Ama hayata bakışı, siyasi görüşü kısmen bana uyacak arkadaş :) Yoksa gönül almıyor ne yapayım yaa :(

HAYAL__

* kaLp gözüyLe *

Aslında bende durum şöyle işler mantığımın kabul etmediğini gönlüm zaten kabul etmez...
Mesele gönül ilişkisi değilse mantığım kabul etmese de olur...
ama, fakat, lakin :P İş gönül ilişkisine girince mantığım ağır basıyor... Hep derim... Bir erkek çirkin olabilir, sıkıntı yok... Yat-kat kaldır at... Ama hayata bakışı, siyasi görüşü kısmen bana uyacak arkadaş :) Yoksa gönül almıyor ne yapayım yaa :(

Saol cnm kalbi ile mantığı yazacaktım hemen değiştireyim :)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Ama hayata bakışı, siyasi görüşü kısmen bana uyacak arkadaş :) Yoksa gönül almıyor ne yapayım yaa :(
Kesinlikle katılıyorum .. farklı bakış acıları bir yerden sonra insanları ayırır zaten kutuplaşmalar başlar zamanla kişiler bir birbirini yıpratır ..sonra bir bakmışsın büyük sevgiden eser yok ..Önce kafalar bir olacak ..

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Kesinlikle katılıyorum .. farklı bakış acıları bir yerden sonra insanları ayırır zaten kutuplaşmalar başlar zamanla kişiler bir birbirini yıpratır ..sonra bir bakmışsın büyük sevgiden eser yok ..Önce kafalar bir olacak ..
2 tarafta apolitikse olabilir ama ben apolitik değilim işin kötüsü :)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
2 tarafta apolitikse olabilir ama ben apolitik değilim işin kötüsü :)
Ben daha genel bakıyorum olaya aslında ..Ben seni az çok tanıdım ..Şimdi sen bana kalkıp desen ki rüzgar ben bir imamla aşık oldum evlendim :D Vallaha çok gülerim :D :D

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Sevgi tek taraflı olmuyor malesef abla ://
Ben bu konuda elimden gelenin fazlasını yaptığımı düşünüyorum.
Kendimden uç noktalarda birini sevmedim ama olmayınca olmuyormuş
Savaştım mı savaştım hemde sonuna kadar.
Günün birinde sustum diye pişman olmayacağımı biliyorum.
Bundan sonrası kader diyip bana düşen kabullenmek.

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Ben daha genel bakıyorum olaya aslında ..Ben seni az çok tanıdım ..Şimdi sen bana kalkıp desen ki rüzgar ben bir imamla aşık oldum evlendim :D Vallaha çok gülerim :D :D
Annemler vermez :D Kaçmak zorunda kalırım :D