1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sevilen Dizinin İsmi de Değişti

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 17 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.870
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.381 ÇTL

Adını Feriha Koydum dizisinin hayranları bu sezona büyük sürprizlerle başlayacak. Hazal Kaya'nın canlandırdığı Feriha'nın öldürülmesi üzerine dizide ne olacağını merak eden izleyiciler bakalım yeni konsepti beğenecek mi?

Çağatay Ulusoy'un üzerine şekillenecek dizinin yeni karakteri de önümüzdeki fragmanlarda yer alacak.

Merakla beklenen 'Adını Feriha Koydum - Emir'in Yolu'nun ilk fragmanı izleyici ile buluştu. Dizi yeni sezona 7 Eylül'de başlayacak.

Feriha karakterini canlandıran Hazal Kaya'nın olmaması ve hikayenin farklılaşması nedeniyle dizinin takipçilerinin yapımcı firma Med Yapım ve sahibi Fatih Aksoy'a tepkileri biliniyordu.

Dizinin yeni oyuncularına da tepki gösteren dizi takipçileri yeni sezonda ekran başında olup olmama konusunda kararsız.

HAZAL KAYA SON YAZ DİZİSİNDE

Yeni sezonda Atv ekranlarından yayınlanacak olan Son Yaz Balkanlar dizisinin tanıtımında isminin Tuğçe Kazaz'dan sonra yazılmasına bozulan ve yapımcıya sitem eden Hazal Kaya emeline ulaştı.

Fragmandaki Son Yaz Balkanlar 1912 dizisinin görselinde Tuğçe Kazaz'ın isminin ilk sıraya yazılması Hazal Kaya'nın ve hayranlarının tepkisine neden olmuştu. Hazal Kaya'nın başrol oyuncusu olduğu söylenerek dizinin duyulduğunu iddia eden hayranlar, bu yanlışın hemen düzeltilmesini talep ettiler.

Tanıtımı Fenerbahçe-Galatasaray derbisine yetiştirmek için aceleyle hazırlayan Atv, Kaya'nın isyanını haklı buldu ve Kazaz'ın isminin başta olduğu tanıtımları durdurdu. Şimdi, Hazal Kaya'nın adının ilk sırada yer alacağı yeni gürüntülerle yeni bir tanıtım filminin çalışmaları yapılıyor.

Sayfayı Paylaş