1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sevişmenin faydaları

Konusu 'Cinsellik' forumundadır ve arz-ı hal tarafından 18 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    542
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    163 ÇTL
    anı yaşamalı insan demi yaa:D

2. CeBuR
    Keyifli

CeBuR [maximum hokeli] Özel üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    2.330
    Meslek:
    657/1
    Yer:
    artvin
    Banka:
    275 ÇTL
    bilim adamlarına kalsa bu işler mahf olurduk buyrun bikaç örnek

güzelim kapıya sağ ayak topuğunla hafifçe vuracan ve tütsüler komidinde yanacak ( geçen ay ev yanıyordu bitmedi şu tütsü merakı )

üstündeki ne siyahmı .. amam olmaz çok sıska gösterir bu ne hal

yahu ben kaç kere desim sana subatın 28 inde olmaz güneş uranüse sağ bek ten bakıyor o boylamda negatif enerji oluşuyor
    ( birde sen bana baksan )

saçına fön cekme manyetik alan oluşturur aramızdaki foton işiklarını yok edebilir ( acaba elektrik faturasındanmı kaçıyor anlamadım )

o ruj çileklimi ? çabuk sil uyku ve iştahsızlık yapıyor . çabuk ananaslısını sür boğazda gıdıklanma yapıyormuş ( birkere işine gelmediya )

herif kaç kere dedim sana odayı kırmızı yapalım diye bak mavi oldu üşüyoruz sanıyorum

hanım başım ağrıyor anladın sen onu ( pufff bu herifin baş ağrıları bitmedi )

murteza daha dün 16 saat çekyatta uyudun uyan be adam ( sex uykuya birbirdir demedinmi ) ben nerden bileyim sex adamı yatalak yapacak diye

uzaaaar gider böyle :)

3. Güney17

Güney17 Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    FutbOlcu
    Yer:
    BurSa
    Banka:
    1 ÇTL
    Tebrikler Cebur:)

4. vurgac

vurgac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Meslek:
    mimar
    Yer:
    eskişehir
    Banka:
    0 ÇTL
    faydası çok fakat monotonlaştırırsak bu sefer tümüyle gider o yanını da düşünmek lazım:)

Sayfayı Paylaş