SEVMEK SİZCE NEDİR?

Katılım
23 Tem 2006
Mesajlar
11
Beğeniler
2
#1
Evet..Herkes farklı bir düşünce içerisinde değil mi?Burada ne kadar insan varsa her kişinin farklı birer düşüncesi vardır.Kimsenin düşüncesi birbirine uymaz..
Madem ki herkesin farklı düşüncesi var;bende şöyle örnek verebilirim.SEVMEK ve AŞIK olmak parmak izi gibidir.Herkes aşkını kendi bilir.Bunu unutmayınız.
Bende sevdim ama sayılıdır benim sevgim ve benimde hayallerim vardı kendime dair.Ne zaman düşünsem,hep sen vardın yanımda.Gezerken sendin kolumdaki,gülerken yanımdaki sendin.Güzel bir yer görsem orada hayal ederdim seni,ayakkabı görsem ayağın,yüzük görsem parmağın velhasıl her güzel şeyde sen gelirdin aklıma;Her şeyi sana yakıştırırdım.
Her şeyim sendin be güzelim..Demek sevmek buymuş yoksa bu delirmek mi?
Sevmek herhalde delirmektir.Neden mi?Sevince artık onsuz olamazsınızda ondan...Akşamları bile yatağınızda sevdiğiniz insanı düşünmüyorum diyen var mıdır?Nasıl da korkarız sabah olacak diye değil mi?
Sinema izlerken bile artistlerin yerine kendimizi koymak bile geliyordu.Bazen sanki o senaryoyu biz canlandırıyorduk adeta.Sevdiğimiz insanlar için neler demedik ki onlara yeri geldi gözlerine bir şeyler söyledik,yeri geldi onu yerlere göklere sığdıramadık,yeri geldi melek bile yaptık.Onsuz bir an bile yaşamak bir kabus gibi gelir.Onunla yarınlara dair güzel hayaller kurmak,onunla birlikte ortak bir şarkınızın olması ve ne yapıyorsanız her şeyi onunla yapmanız..Daha ne anlatayım ki sizlere sadece bu benim başımdan geçmiyor sizlerinde başından geçmiş bir hadise bunlar..
Ama iyi ama kötü,her şeyden en önemlisi o duyguları yaşamak ve yaşatmak..
Biliyoruz herkesin birer hatası vardır..Ama ben her zaman diyorum ki..Hatalarım var biliyorum ama hatalarımı da en az SENİN kadar seviyorum.
Evet arkadaşlar sizlerde bu duyguyu yaşıyor musunuz?Yaşıyorsanız sizin reçetenizi yazıyorum..Sizde SEVİYORSUNUZ....
Yazan:KALE
 

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Katılım
9 Hzr 2006
Mesajlar
9,721
Beğeniler
136
#2
Ellerine sağlık gerçekten herkesi ilgilendiren bir konuda güzel bir yazı yazmışın, herkesin kalemi olmuşun. Teşekkürler
 

Benzer konular

Top