1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Shantel

Konusu 'CerezSÖZLÜK' forumundadır ve e-PaCk tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    Asıl adı Stefan Hantel olan adından da anlaşılacağı üzre Alman olan amma ve lakin youtubedaki her videosunun altında her türlü milletten insanın kendi milletindne olduğu iddası savrulan(Türkler büyük çoğunluğu oluşturmaktadır) çok hoş çok kıvrak efendime söyliim çok oynak Balkan müzikleri yapan iyiki de yapıon lan dedirten Bucovoni club albümüyle gönüllerimize barlarımıza diskolarımıza taht kuran çok sevimli yaratık. Hırvat asıllıdır ondandır bu balkan merakı, Türkiyeyi de bi sever bi sever ki disko disko partizaaanii nin de klibini güzel ülkemin güzel sokaklarında çektirmiştir. Sayesinde hırvatça makedonyaca bulgarca cartca curtcayı herşeyceyi sökücem az kaldı az. Hayatım boyunca gördüğüm en şaklaban alman hayatımda ondan başka da şaklaban alman görmedim zaten. hoş gece 12den sonra hepsi şaklabandan da beter oluyolar. ha bi de yine hoş shantel hırvat asıllı demiştik ya kim çıkardı şimdi almanları yahu!

2. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Shantel ne idiğü belirsiz (hangi milletten olduğu) iyi müzikler yapan bir müzisyen(miş).

3. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Bana entel, dantel, şantöz, Chanel, vb... kelimeleri çağrıştıran, adını ilk defa dfuyduğum değerli müzisyen.

Sayfayı Paylaş