1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Şhrek 3

Konusu 'Sinema, Televizyon Dünyası' forumundadır ve esmer23 tarafından 14 Haziran 2007 başlatılmıştır.

1. esmer23

esmer23 Katılımcı

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    880
    Meslek:
    henüz karar veremedim astronot olmak istiyorum :P
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    30 ÇTL
    Şrek 3
    Shrek The Third

Gösterim Tarihi: 15 Haziran 2007
    Yönetmen: Raman Hui - Chris Miller
    Senaryo: Jeffrey Price - Jon Zack
    Müzik: Harry Gregson-Williams
    Tür: Animasyon / Komedi
    Süre: 92 Dk.
    Yapım Yılı: 2007
    Ülke: ABD
    Dağıtımcı: UIP Filmcilik

Seslendirme: Mike Myers (Şrek), Eddie Murphy (Eşek), Cameron Diaz (Prenses Fiona), Antonio Banderas (Çizmeli Kedi), Justin Timberlake (Prens Artie)

Kral Harold hastalanınca taht için uygun bir varis bulmak Şrek'e düşer. Aksi takdirde tahta geçmek zorunda kalacağından çok sevdiği bataklıktan uzaklaşacaktır. Şhrek, taht için en doğru varis olarak gördüğü kişiyi gözüne kestirir. Bu kişi, Fiona'nın asi ruhlu kuzeni Prens Artie'den (Justin Timberlake seslendiriyor) başkası değildir.

Öte yandan çok çok uzaklarda Fiona'yı bir zamanlar yüzüstü bırakıp terk eden eski nişanlısı Prens Charming, tahtı ele geçirmek için peri masallarından topladığı kötü adamlar ordusuyla kentte fırtınalar estirmektedir. Ancak kenti savunmaya kararlı olan Fiona ile annesi Kraliçe Lillian'ın peri masallarındaki iyi insanları yanlarına topladığından haberi yoktur.

Şhrek, Eşek ve Çizmeli Kedi'nin, "geleceğin kralı" olarak gördükleri Artie'yi daha tahta layık olması için çabaları devam ederken, diğer tarafta Fiona ve prensesler ordusu ise Prince Charming'i durdurmak zorundadır. Bunu başaramazlarsa ortada Artie'nin hüküm süreceği bir krallık kalmayacaktır.

2. Melek

Melek Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    45 ÇTL
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

shrek e ait oyunlar masaüstü resimleri filmlerin fragmanları güzel bir site yapılmış

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Tesekkür Melek benim oglan bayilacak Buna

4. Melek

Melek Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    45 ÇTL
    ingilizce ama sen yardım edersin artık ;)

5. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Onlar biliyorki dil sorun degil