Sıcak Sıcak Sıcak

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
Ankara çok sıcak. Serinleme yollarını arayanları görüyorum pencereden çocuklar su savaşı yapıyorlar parkta. Büyükler ağaç gölgelerindeler. Ama ne yapsalar nafile sıcak heleki bu saatlerde oldukça fazla. Peki sizlerde havalar nasıl? :)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
yok böyle bir sıcak ya klimayı icat edene ne dua ettim bugün :)

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Burasıda cayır cayır:)
odaların pencereleri sonuna kadar açık
Fakat muhabbet kuşumuzdan dolayı salonun camı penceresi kapalı :D yanıyorummm :P
Nefes almak bile zor İstanbul'da
Keşke annemle gidebilseydim bende oralar ferahmış şimdi :(
Annem kiraz ağaçları ve dut ağaçları arasında keyif sürüyor =CC

Takım
GALATASARAY
Saat 11:50 gibi geldim eve ve termometre tam 40 dereceyi gösteriyodu şu an sanırım biraz daha fazla ama evde hissetmiyorum dediğin gibi klimayı icat eden adama minnetimi belirtmeden geçmek nankörlük olur :) Aslında denize gitmek vardı ama sizin gibi saat 11 lere kadar uyuyamadım maalesef :)

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
Tam piknik havası şöyle su kenarı(Ankara da sahil diyemiyorum) ağaçlık bir yerlere kaçmak güzel olurdu:)

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
Saat 11:50 gibi geldim eve ve termometre tam 40 dereceyi gösteriyodu şu an sanırım biraz daha fazla ama evde hissetmiyorum dediğin gibi klimayı icat eden adama minnetimi belirtmeden geçmek nankörlük olur :) Aslında denize gitmek vardı ama sizin gibi saat 11 lere kadar uyuyamadım maalesef :)
Şöyle ağaçlık ve denize bakan bir yer yokmu Yorumsuz bak orada uyumakta güzel olurdu:)

Takım
GALATASARAY
Olmaz mı hiç, şehir içindeki plajları tercih etmeyip 15 km şehir dışına çıktığında özellikle Göynük taraflarına doğru plajlar ağaçlarla iç içe :) Acele etmiyorum çünkü önümde daha çoook uzun günler var :)

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
Olmaz mı hiç, şehir içindeki plajları tercih etmeyip 15 km şehir dışına çıktığında özellikle Göynük taraflarına doğru plajlar ağaçlarla iç içe :) Acele etmiyorum çünkü önümde daha çoook uzun günler var :)
Tam benim istediğim gibi bir yermiş. Şanslısın Yorumsuz. Sefan olsun ne diyelim:)

Takım
GALATASARAY
Gerçekten doğa ile denizin birleştiği arada sahilin olduğu çok güzel yerler, şehirden çıkınca kemer tarafında ilk 15 kilometrede Topçam, B. Çaltıcak ve K. Çaltıcak hepsi birbirinden güzeldir :))) Üstelik karşında ada istersen yüzerek geçebiliyosun ama iyi yüzücü olman lazım akıntı var sahil ile ada arasında. Ben adanın adını söylemeyim ama :D