1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sığamıyorum kendime...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 30 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.528
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.893 ÇTL
    Bilmiyorum nedendir, belki de biliyorumdur aslında... Kendime bile söyleyemediğim haykıramadığım, haykıramadıklarım var benim... Ve belki de hiç bir zaman fırsatım olmayacak... Bu denli... Sessiz görüyorlar belki, ama kim bilir, kim bilebilir ki içimdeki yangınları, kim, kimler duyabilir ki içimdeki çığlıkları... Öylesi insan aşığı, öylesi güzellikleri barındıran ben, söz geçiremiyordum kendime... Bilmem belki de kendimi kandırıyordum... Kim bilir belki de hep öyleydim... Öylesi sancılar çekmedim hiç, öylesi yangınlar yaşamadım... Bir haykırsam çıkarmıydı içimdeki onca şey... O kadar çok şey varken yaşayacak, yaşanacak... Belki de en derin kıyılara demir attım. Kim bilir ne zaman demir alınır o kıyılardan... Ve belki de en derin kıyılarda alabora olurum... Dedim ya çok doluyum aslında, bardağı taşıran son damla gibi, taşacağım ondan korkuyorum. Oysa coşkular, sevinçler taşırmak isterim... Artık kelimeler anlamını yitirmiş ve ben sessizliğe mahkum...

( Her daim kendinize sığmanız dileğiyle )

KıRMıZı, r0se, Çağlayağmur ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    Suskunluk elbette yaşananların eseridir. Ama bu suskunluk umutları söndürmemeli. Öyle suskun dönemlerde kendimi motive sözüm hep"umut beslendikçe artar." Yani her ne yasiyorsan yaşa asla umudu sessizliğe mahkum etme emi.

SAHRA_BUSE ve alemdar bunu beğendi.
  3. alemdar
    Cesur

Beğenileri:
    2.528
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.893 ÇTL
    Kesinlikle öyle... Tam da bunu demek istedim, istiyorum... Güzel yorumuna teşekkürler...

Çağlayağmur bunu beğendi.
  4. Sentinus
    No Mood

Sentinus Tengri Biz Menen!.. Özel üye

Beğenileri:
    3.776
    Ödül Puanları:
    8.080
    Yer:
    İstanbul
    "Yanmakta güzeldir bazen, yakan değerli ise." demiştim bir şiirimde. Belki de böyle düşünmeli insan?

KıRMıZı, Çağlayağmur ve alemdar bunu beğendi.
  5. alemdar
    Cesur

Beğenileri:
    2.528
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.893 ÇTL
    Yorumuna teşekkürler...