sigortaa :P

mesleğimin hakkını veren br sigortacıyım. bir çok şeye teminat verdim ama uzun zamandır istediğim bir şeyi hiç yapamadım yapacak birisinide bulamadım. evet: hayallerimi sigortalamak istiyorum! peki ya siz eliniz de her türlü imkan olsa sizin için değerli olan nelerden baslardınız sigorta ettirmeye?

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Haha bugün hukukçumuz tam bu konu üzerine saçmaladı sanki biraz :P

Güzel bir konu olmuş.. Ama hiç düşünmedim..Bunun üzerine düşünüp cevabımı yazıcam ( :

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Kalbimi :P

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
gözlerinizi yada kalbinizi sigortalattığınızda Allah göstermesin bi zarar geldiğinde geri gelebileceğini mi sanıyorsunuz...sadece para olarak size dönüşü olacak...değerli olan şeylerinizi yine kaybetmiş olacaksınız...aldığınız parada umrunuzda olmayacak...neyse yaa bi sigortacı olarak sigortaya verecek param yok desem olmaz heralde:) bilgisayarımı+internetimi sigortalatayım bari onlarsız yapamıyorum..

şüphesiz ki bu tarz şeyler kaybedildiğinde ancak para olarak dönüşü oluyor :) burda eğlenmek için bu konuyu actım zaten farzedelim ki dedim imkan olsa geri dönüşü aynen olacak olsa neyi sigortalatmak isterdiniz dedim? :D

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
hmm...

keşke öle olsa...ozamn canımı sigortalıyım da hep geri döniyim:)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Ben arabasız yapamam, arabayı sigortalattırayım dicem ama kahretsin o da sigortalı :)

Top Bottom