1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Şiir İsteği

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve Stewie tarafından 1 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. Stewie

Stewie Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Balıkesir
    Banka:
    0 ÇTL
    Arkadaşlar benim ingilizce aşk şiirine ihtiyacım var.çok aradım ama istediğim gibi bulamadım...Bilen varsa yada bulabilecek olanlar yardımcı olurlarsa çok sevinicem...Yabancı şairler yada türk şairlerden olması önemli değil...Yeter ki ingilizce aşk şiiri olsun. Şimdiden Teşekkürler...

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.722 ÇTL
    Forum dilinin Türkçe olduğu forum kurallarında belirtilmişti Steiwe. Eğlence bölümünde espiri amaçlı yazılacak İngilizce metin, ifade ya da şiirler dışında forumun diğer bölümlerinde Türkçe kullanımı esastır.

3. Stewie

Stewie Katılımcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Balıkesir
    Banka:
    0 ÇTL
    çok özür diliyorum...Forum kurallarını bir an için unutmuşum...Anlayışınız için teşekkürler...

Sayfayı Paylaş