1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sil gözyaşlarını, yüreğini burkan suskun umutlarını!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 25 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

Ağlamak ne kadarzarif bir hissiyat
    Duygulargünyüzüne çıkarken, melulleşen şevk biterken sanki hal bitap
    Emel e sıragelmeden, heves henüz filizlenmeden, gönül lisanı sürur içinde mi harap
    Yazmakistersin, muhabbet için zarif yürek beklersin, her lahzada bin bir mecradan geçersinne tuhaf

Bir dilencikadın gördüm, yamandı
    Kendini ikazeden kim varsa en galiz küfürler ederek hırlaşan meramdı
    İçinde bekleyennezaketi ve edebi unutan nacardı, insan bu kadar mı vahşi sorardım
    Kocası içermiş,çocukları perişanlık içinde beklemiş, hergün böyle yaşamak kaderim deyince,morardım

İnsan öncelikleruhuyla barışık olmalı
    Aklını vevicdanını töre ve adet üzre karartmamalı, iradeyi iyi kavramalı
    Her tercihte neyaptığını sorgulayıp, nemelazımcılığa kaçmaktan gönlünü arındırmalı
    Köle olduğununfarkına varmalı, her kim saikse bu prangalardan kurtulmak için çırpınmalı

Annem gariplereçok acırdı
    Sanki içindeyaşatırdı, nasıl çırpınırdı, gönlü onlara çok açıktı
    Kolay değildi,iki analığın elinde beş günlük annesiz kalıp büyümek, adeta gazaptı
    Anlatırdırahmetlik neler çektiklerini, benim yaşadıklarımı kimseler yaşamasın diyeyanardı

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş