1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Silinen dosyaları kurtarma

Konusu 'Resimli Program Anlatımı' forumundadır ve Mc_ÖRGE tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. Mc_ÖRGE

Mc_ÖRGE HalaMadrid

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    714 ÇTL
    Silinen dosyaları kurtarma

Tanıtım
    EasyRecovery uzun zamandır hizmet veren bir veri kurtarma programıdır.
    Bu programın amacı; Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinmiş dosyaları bulup onları kurtarmaktır.
    Örneğin, size lazım olmayacağını düşündüğünüz bir dosyayı Geri Dönüşüm Kutusu'na gönderdiniz.
    Ama sonradan bu dosyaya acilen ihtiyacınız oldu. İşte böyle durumlarda EasyRecovery devreye giriyor ve dosyalarınızı kurtarıyor.
    Program, dosyaları kurtarmak için ilk olarak sürücülerde tarama yapıyor ve bulduğu dosyaları farklı farklı bölümlere ayırıyor. Bu bölümlerin herhangi birinde de sildiğiniz dosya ve dosyaları bulabiliyorsunuz
    Evet, Arkadaşlar yanlışlıkla 250 Gb HDD mi aynı eski haliyle kurtaran programı sizinle paylaşmak istedim. HDD mi formatladığımda çok yıkılmıştım ama şu programı deneyim dedim. Ve ½ taratmayla beni kurtardı ve şu an çok mutluyum. İnşallah faydalı olur dosyalarım silindi diye hiç üzülmeyi artık. Diğer piyasada bulunan programlar hikâye fasa fiso en iyi en sağlam program bunu ben gördüm ve yaşadım.
    Saygılarımla

Sayfayı Paylaş