1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Silkroad-2 10.31 beta açılışı ve silkroad-2 üyelik alımı

Konusu 'Pc Oyunları' forumundadır ve cubuk_kraker tarafından 30 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. cubuk_kraker

cubuk_kraker Katılımcı

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Hemşirelik öğrencisi
    Yer:
    Çankırı
    Banka:
    5 ÇTL
    joymax bünyesinde barınan silkroad online isimli mmorpg oyununun ikinci serisinin betası 31 ekimde başlıyor
    bütün dünyanın merakla beklediği silkroad-2 31 ekimde beta serverını açacak.. oyuncular büyük bir heyecanla bunu bekliyor.. oyuna çok fazla ilgi var ancak üyelik alımları sadece çinli vatandaşlara açık..
    üyelik alınabilmesi için sizden istenen bilgiler :

isim (çince olmak zorunda ) :
    Vatandaşlık numarası (çin vatandaşlığı numarası ) :
    Telefon numarası (çin e ait bir telefon numarası ) :

Site link : [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
    üyelik çin vatandaşları için ücretsiz

Peki Bizler nasıl üye olabiliriz.. Türk forumlarında ilk kez bunu CerezForum ayrıcalığı ile sizlere sunuyoruz

bu siteden 5 $ karşılığında üye olabilirsiniz : [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Beta bittikten sonra üyelik fiyatlarının artıcağı düşünülüyor bunu dikkate almalısınız.. ve silkroad 15 milyon üye ile Dünya üzerinde en fazla üyeye sahip olan mmorpg oyunudur..

2. cubuk_kraker

cubuk_kraker Katılımcı

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Hemşirelik öğrencisi
    Yer:
    Çankırı
    Banka:
    5 ÇTL
    araştırmalarımı genişlettim ve sizin ücretsiz üyelik almanın yolunu buldum.. detaylar için ;
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] sayfasını ziyaret ediniz..

3. smoove

smoove Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    71 ÇTL
    Oyuna üye olduktan sonra ücret ödememiz gerekiyor mu zaman zaman? Ben daha önce pek online oyun oynayan birisi olmadığım için biraz uzağım bu tarz şeylere, oyunda yer yer gerekebiliyor galiba ufak ödemeler yapmak, onu paysafecard ile yapabilir miyiz diye sorucaktım.Kredi kartımı kullanmak istemiyorum da, onun için merak ettim.

Sayfayı Paylaş