1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Siluet & hayret & yokluk & SEN!

Konusu 'Aşk' forumundadır ve yaren* tarafından 20 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL
    Öyle birşey anlatacağım sadece dinleyeceksin. Kısa. Benimle aynı kalp ölçüsünü taşıyor musun onu merak ediyorum. Hazırsan başlıyorum..

Siluet

Var olman üzerine yoklukla savaşımdır. Ansızın belirmen gibi mesela. Yolda yürürken saçları senin gibi dalgalanan biriyle aniden karşılaşmak mesela. Arkadaşlarla konuşurken siması sana benzeyenle-rle yolumun çakışması.

Siluet & hayret

Kısa bir nefes kesilimi, kalp teklemesi, anlık nefes alışverişi, odak noktası -sen-’a bakmak. Beklemek. . .

Siluet & hayret & Yokluk

Ağrı, sinemin korla sarmaşıklığından öte ruhumu yakan binlerce iğne saldırısı. Hüzün, öfke, barış, bir muamma..

Siluet & hayret & yokluk & SEN!

İlâhi bir hikmet! Arz ve arş dengemin sarsılması! Ebediyete yakın bir sahne. İltifat dolu gülümseme. Fakir bir sevda ve. .
    Sen..
    Elleri yetim sevda nasibi olan. Sözü nar, bakışı nazar olan.. Siması hüzün içeriği mâh olan! Ey yetimlerin babası gönlüme ağyâr olan..!

Sen & yokluk..

Zindana kırık yürek misali, çek denizlerin ötesine sensizliğimi..

Sen & yokluk & hayret..

Bir ayrılıktan söz et. İzmarit kokmuş yarınlardan kalma bu sabret! Birgün bize de olur ha bayram ha ahiret..

Sen & yokluk & hayret & Siluet..

Hoşgeldin.. Benden öte bir sen.. Senden başka hiçlikten.. Bir’e hoşgeldin.. Telaffuzu zor anlaması yabancı, gönül dili O’nunla sahici. Sahiden, Hak’tan, Aşk’tan ne haldesin? Hoşgeldin.. Hoşluklar getirdin..

Sayfayı Paylaş