1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Şimdi Bir dilek tuttum ..

Konusu 'Aşk' forumundadır ve Paradoks ~ tarafından 15 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Paradoks ~

Paradoks ~ ... Elif ...

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    2.980
    Meslek:
    Yazılım mühendisi
    Yer:
    Konya
    Banka:
    114 ÇTL

Döndüğün yerde göreceğin gözler hala sana aşk dolu bakıyor olacak ama yıllar kenarlarına birkaç çizik bıraktı süs niyetinde, aldırma. Yine benim o baktığın, yine benim sana aşık olan o kadın!

Her yeni yaş, yeni bir şarkı gibi, dile düşmesini bekliyorsun. Bir melodinin en çok akılda kalan yeri veya nakaratı gibi aşkımız, bir takıldığında aklıma, bir türlü gitmiyorsun.

Dün akşam seni diledim doğum günümde, şimdi oturmuş cam kenarında bekliyorum. Ya gelirsen hemen, ya tutarsa isteğim? Bazen açık olur hani gökyüzünün dilek kapıları, bilemezsin vaktini. Ya açıksa ben seni istediğimde bütün gücümle?

Sen gelirsin diye en şık elbisemi giydim, saçlarımı yaptırdım. Abartmadan biraz makyaj yaptım. Dudağımda dudağımdan biraz kırmızı ruj rengi, bekliyorum.

Akşam oluyor, yakındır havanın kararması. İş çıkışında gelirsin belki, diner içimin bu tuhaf sancısı. Sen benim ömrümün en büyük şahidi, kalbimin en ağır yarası; yine de seviliyor olman garip değil mi?Bütün hüzünler bir anda silinip gidiyor demek insanın aklından, anılar da unutuluyor demek kötü olunca… Oysa en acıyanları durmaz mıydı akılda?

O zaman hasret olmazdı ama değil mi? Kim kimi özlerdi yürek hep nefretle bilenseydi? Tanrı işini biliyor sevdiğim, akıl dediğin de aslında senin kontrolünde değil demek ki!

En sevdiğin yemekleri hazırladım sana. Kapıyı açtığımda evim sıcak bir yuva gibi kokacak, bedenim özlem. Sen her akşam gelecekmişsin gibi hazırlanacağım ben, her akşam şu camın kenarında bekleyeceğim.

Eğer doğum gününde tutuyorsa bütün dilekler, söndürdüğüm mumlardan fazla sürmez gelmen….

Candan Ünal

Sayfayı Paylaş