Magazin Sinan Özedincik'ten Haftanın Magazin Bombaları

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,809
Beğeniler
6,481
Şehir
Seattle.
#1
Günaydın gazetesinin usta kalemi Sinan Özedincik bu hafta da magazin gündemini yakın markaja aldı. İşte Özedincik'denSabah.com.tr okurlarına özel açıklamalar...

MARİLLA ERÇİK / SABAH İNTERNET

AŞKA VAKİT YOK

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı aşkına nazar mı değdi? Çift iş yoğunlukları nedeniyle çok sık görüşemediklerini söyleseler bile yakın çevrelerine göre işin aslı, ilişkilerinin iyi gitmemesi... Sizce "yakında evlenecekler" gözüyle bakılan çiftin arasına kara kedi mi girdi? İş yoğunluğu yüzünden görüşemiyoruz açıklamasını inandırıcı buluyor musunuz?

Aralarında sorun olmadığını söylüyorlar... Özge Ulusoy, defilelerde açık saçık kıyafetler giymemeye bile dikkat ediyor. Duyduğuma göre Sabancı'nın zoru ile onun baskıları sonucunda açık kıyafet giymemek için büyük özen gösteriyormuş. Son dönemlerde Ulusoy çok yoğun çalışıyor ve defileden defileye koşturuyor. Çiftin arasına Ulusoy'un işleri girdi. Özge kendini işe verdiği için Sabancı ile görüşemediklerini düşünüyorum. Ama şöyle de bir gerçek var. Sabancı ailesi zaten oğullarının Özge Ulusoy ile ilişkilerine sıcak bakmıyor. Belki de arada bu yüzden bir soğukluk olmuştur. Bundan sıkıldığı için kendini işine vermiş olabilir. Görüşebildiği zaman görüşüyordur, görüşemediği zamanlarda da iş yoğunluğunu bahane ediyordur.

#Sayfa#

EVLİLİK HAZIRLIĞI

Ceylan Çapa, Ocak ayında oyuncu Burak Özçivit ile mutlu bir beraberliğe adım atmıştı. Her fırsatta birbirlerine olan sevgilerini gerek sosyal medya üzerinden gerekse verdikleri röportajlarda dile getiren Çapa ve Özçivit'in ilişkileri, evlilik yolunda ilerliyor. Sizce kısa zaman içinde nikah haberini alır mıyız?

Çift evlilik hazırlığı içinde. Zaten işin içinde artık aileler de var. Ceylan Çapa hayatından çok memnun. Çok mutlu ve düzenli bir ilişkileri var. Herhangi bir dedikoduya mahal vermiyorlar. Bu ilişki evliliğe gider. Ceylan Çapa'nın daha önce de bir ilişkisi oldu, bu yüzden bu saaten sonra yoğurdu üfleyerek yer diye düşünüyorum. Ama kısa zaman içinde evlilik olacağını düşünmüyorum. Burak Özçivit soluk almadan çalışıyor. İşleri çok yoğun. Böyle olmasına rağmen dışarı çıktıklarında çok mutlu ve uyumlu bir çift imajı çiziyorlar. Sosyal hayatları devam ediyor. Sürekli beraber vakit geçirmeye özen gösteriyorlar. İkisini ayrı ayrı davetlerde görmüyoruz, kameralara her zaman birlikte poz veriyorlar.

#Sayfa#

ÜNLÜ MANKEN EVLENİYOR

İki yıldır Londra'da yaşayan Aysun Kayacı, dünya evine giriyor. Bodrum'da dudak dudağa öpüşürken görüntülendiği Efe adlı İngiltere'de yaşayan genç işadamı ile evlilik hazırlığı yapıyor. Sizce Kayacı bu saaten sonra modelliğe devam eder mi?

Evet, Kayacı da evlenecekler kervanına katılıyor. Uzun zamandır ortalarda görünmüyordu bir anda evleneceği haberleri çıktı. İngiltere'de yaşadığı dönemde tanıştığı Efe isimli bir işadamı ile evleneceği de doğru. Geçtiğimiz yaz Bodrum'da yakalanmışlardı. Efe Bey kendisinden küçük. Ama aşk yaş sınırı tanımadı... Kayacı uzun zamandır düzgün bir ilşki yaşamak istiyordu. Sonunda muradına erdi, turnayı gözünden vurdu. Önemli mevkiye sahip biriyle beraber. Aysun da çok akıllı bir kızdır, işini iyi bilir. Uzun zamandır da bu yüzden ortalıkta değil. Şöhretinden çok özel hayatına dikkat etti. Bundan sonra da onu model olarak göreceğimizi sanmıyorum. Evlenirse de Londra'da yaşar. Kendine yeni bir yol çizer. Zaten yeni bir hayatın içine de girdi. Bu saaten sonra bambaşka bir Aysun Kayacı göreceğiz.

#Sayfa#

EDA BURAK'I KÜÇÜMSEDİ Mİ?

Sörfçü sevgilisi Bora Kozanoğlu'ndan ayrılan Eda Taşpınar'ın adı Galatasaray'ın yıldızı Burak Yılmaz ile anılıyor. Dedikodular, Burak'ın Taşpınar'a karşı yoğun duygular beslediği yönünde... Fakat Taşpınar yaptığı açıklamada Yılmaz'ı tanımadığını söyledi. Galatasaray'ın yıldız futbolcusunu gerçekten tanımıyor olabilir mi?

Sanırım Eda Taşpınar Galatasaray'lı ya da herhangi bir kulüpte oynayan futbolcuları tanımıyor. Çünkü onlarla ilgilenmiyor. Taşpınar'ın bu yüzden böyle bir açıklama yaptığını düşünüyorum. Gerçekten de Burak Yılmaz'ın futbolcu olduğunu bilmiyor olabilir. Eda artık öyle bir duruma geldi ki selam verdiği herkesle adı aşk dedikodularına karışıyor. Bu saatten sonra selam verdiklerine bile dikkat etmeli. Çünkü herkesle yakıştırılacak. Sonuçta Burak Yılmaz gazeteciler için önemli bir isim. Taşpınar ile de görüntülenince haber olmaması imkansız. Bu açıklamayı yaparken Burak'ı küçümsemek istememiştir bence. Onu gerçekten tanımıyordur. Aralarında herhangi bir aşk olmadığı da ortada.

#Sayfa#

ÇIRAĞAN'DA DOĞUM GÜNÜ!

İki yıl önce evlenen Ebru Gündeş ile Azeri işadamı Reza Zarrab, kızları Alara'nın birinci yaş günü için büyük bir organizasyon hazırlığı içindeler. Zarrab, kızı Alara'nın 1'inci doğum günü için Çırağan Sarayı'nın balo salonunu kapatmış. Ancak kızının doğum gününü kutlamak için orijinal tarih olan 15 Ekim'i değil, 12 Ekim'i seçmiş. Bunun bir nedeni, 15 Ekim'in pazartesiye gelmesi. İkinci ve asıl neden ise Ebru Gündeş'in 12 Ekim'de doğmuş olması. Pahalı hediyeleri her zaman olay olan Zarrab'ın, eşi ve kızına ne alacağı da merak konusu...

Ebru Gündeş ile ilgili her zaman düşüncelerimi dile getirdim, onun gözüyle bakmaya çalıştım. Ama ufak çapta bir eleştirim olacak. Kendileri çıkan haberlere her zaman tepki gösterdiler. Kızı için alınan ya da Reza Bey için alınan her şey Ebru Gündeş'in gibi yazıldı. Hatta Gündeş'in şöhret düşkünü olduğu bile iddia edildi. Bu durumda şunu söylemek isterim: kızının doğumgününü acaba Çırağan Saray'ında kutlamak zorunda mıydı? Bugüne kadar kendi doğum gunünü Çırağan'da hiç kutlamadı. Önce kızı için pasta kesilecek sonra kendisi için... Hatta sahneye de Serdar Ortaç çıkacak. Buna ne gerek var? Madem bu haberlerden bu kadar rahatsız oluyorsunuz bunu niye milletin gözüne sokuyorsunuz? Daha mütevazı bir doğumgünü yapsanız olmuyor muydu? Çırağan Sarayı'nın balo salonunu kapatmaya gerek mi vardı? Şimdi "Benim paramın hesabını mı tutuyorsunuz" diyecek. Hayır ama sen halka mal olmuş bir isimsin, bunu yaparsan haber olman çok normal.

#Sayfa#

HADİSE SİVRİSİNEK GİBİ OLMUŞSUN

50 günde 13 kilo verip 54 kiloya düşen Hadise'nin yeni hali beğenilmedi. Hülya Avşar yeni yayın dönemindeki ilk programında partnerine "Sivrisinek gibi olmuşsun. Konuşmana bile yansımış. Üflesem uçacak gibi duruyorsun" dedi. Geçen sene Hadise'nin kilolarına takan Erol Köse ise Twitter'da "Tövbe bismillah! N'aptın Hadise, Gülşen'e mi özendin?" diye sordu. Siz Hadise'nin yeni halini nasıl buluyorsunuz?

Hadise'nin durumunu çok abartıyorlar. Bence çok hoş görünüyor. Gülşen'e özendiğini de hiç sanmıyorum. Bence gülsen aşırı zayıf biri. Hadise 13 kilo vermiş ve çok da iyi yapmış. Bu hali, olması gerektiği gibi. Ben bu yorumlara katılmıyorum. Bir starın bu sekilde olması gerekiyor zaten.

#Sayfa#

SEDA'DAN AŞK İTİRAFI!

Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde kendi televizyon programında Mehmet Ali Erbil'i ağırladı. Konu Seda Sayan'ın aşklarına gelince Erbil, ünlü sanatçıya aşık olup olmadığını sordu, Sayan da "Evet aşığım" yanıtını verdi. Bunun üzerine Erbil'in "Bacacıya mı?" diye sorması, iki sanatçı arasında bir şifre mi var sorusunu akıllara getirdi. Seda Sayan'ın, bir süredir Erkan Çelik'le birlikte olduğu konuşuluyordu. Sizce Sayan aşığım dediği ve isim vermediği isim Erkan Çelik olabilir mi?

Sonunda itiraf etti. Bu ismin Erkan Çelik olduğu da açıkça ortada. Demek ki Seda Sayan, haberlerinin yapılmasına bu kadar zaman boşuna sinirlendi. Bunun nedeni muhtemelen Çelik'in evli olmasıydı. Son duyumlarıma göre artık boşanmış, O yüzden Sayan da bunu açıkça itiraf etti. Seda Sayan Bodrum'da Yalıkavak'ta ailesi ile konakladığı dönemde Erkan Çelik ile beraber tatil yapmış. Hatta yan komşuları görmesin diye büyük önlemler almış. Fotoğraf çekilmesini engellemek için de duvarlara çitler örülmüş, çarşaflar asılmış. Sevgilisi ile baş başa havuza girip güneşlenmiş. İlk günlerde bu aşkı boşuna yalanladı, yani yine magazinci arkadaşlarımız doğru söylediler.

 

Benzer konular

Top