1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sınavvv!!!

Konusu 'İtiraflar' forumundadır ve zuzuu tarafından 19 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. zuzuu

zuzuu Uzman

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kayboldum:(
    Banka:
    35 ÇTL
    okulumuzda sbs gibi bi sınav vardı daha 3.üncü sınıftaydımm...sorunun bitanesi:

Hangisi size daha yakın??gibi bişeydi
    A)Dayı
    B)Komşu
    C)Enişte
    D)Yenge

ben C ve D şıkkını baştan elemiştim...benim dayımın teki almanyada diğeride bize cokk sık gelmezz cok görüsmeyiz yani hatta biz oraya gitmediğimiz sürece görmeyiz dayımı..bende herkes kendine göre cevaplıyo nasıl olsa bana göre Komşu doğru cevaptı:D:D...çünkü komsularımızla daha yakındık..birbirimize gelip giderdik:Dbende B şıkkını işaretlemisdim:D:D
    sınıfta hoca doğru cevaplara bakalım dedi..bende en ön sırada oturuyodum..sans eseri hoca benim kitapcıgımı aldı:Dsans yha:Dsıra o soruya geldiii:)hoca soruyu okudu herkes dayıı dayıı dedi benimde komsuyu isretlediğimi görünce bi sinirlendii...kitapcıgımı bi fırlattı kitapcık yerde geziyo:Dsonra bana demediğini bırakmamısdı insan bu soruyu yapamazmıı dieee:D:D

2. zuzuu

zuzuu Uzman

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Banka:
    35 ÇTL
    çok kötüydü herkes bana gülmüstü rezil olmustum ama hatırladıkca gülüyorum:D:D

3. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    :)çok tatlısın yaa zuzu sağol bizimle paylaştıgın için.

4. sessiz gemi

sessiz gemi Forum Tutkunu

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    80 ÇTL
    Mantıklı bi hoca bana göre ilk önce neden bu şıkkı işaretlediğini sorar daha sora fırlatır ne yapacağını yapar..:@bunlarıda öğretmen diye başımıza çıkarıyorlar..:(

5. zuzuu

zuzuu Uzman

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Banka:
    35 ÇTL

sağoll arzum:Döleyimdir:P:P

çok haklısın sessiz gemi hoca diye cıkartıyolar...yanlıs yapmıs olamazmıyız demi yani:D

6. Sevgi.2

Sevgi.2 Aktif

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Ülkemin her karışı
    Banka:
    3 ÇTL
    yok,yanlış diye bir şey yok yeni sistemde.Açık uçlu soru bu. İstediğin gibi cevaplayabilirsin.Hani bazılarını idam edip de sonra onurunu iade ediyorlar ya.O öğretmeninin şimde senden özür dilemesi ve onurunu iade etmesi lazım.Boşuna üzmüş seni yıllarca.Çocuk psikolojisini bilmediği için,yanlış durumunda nasıl davranılacağını bilmediği için ve ayrıca geleceği göremediği için o öğretmenine koca bir eksi veriyorum.Acaba hala çalışıyor mu? Çalışıyorsa boşuna yıllarca öğrencileri üzmüşüm diyordur eminim.

7. sorumsuz

sorumsuz Forum Onuru

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    2.880
    Meslek:
    ...
    Yer:
    bileyim?
    Banka:
    164 ÇTL
    kızzzz kuzuuuu allah sana tependen baksın :D:Dbeni güldürdünya allahta seni güldürsün:Dkız deli bide komşuyu işaretlediğini sölüyon:D:Del gider mersine sen gidiyon tersine töbe töbe ya:D:Ddemek biiz sana daha yakınız kuzucuk:Daferim hep böle ol çocuğumm:Dhoca senin kitapçığı fırlatsada ben sana 5 pekiyi veriyorummm:Dzekalı yavrucağım benim:D:D

8. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.759
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    334 ÇTL
    bazen gerçekten komşular herkesten daha yakın olabiliyor..zuzu sen doğru yapmışsın boşver hocayı..onlar bilmiyor...

9. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Bana kağıdı fırlatsa uçardım o hocaya :@
    Hem ne var ki, belki elin kaydı yanlış yaptın.
    Komşuda iyi fena cevap değil :D
    Benim böyle bir soruyu yanlış yapma olasılığım yok neyseki :D

10. zuzuu

zuzuu Uzman

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Banka:
    35 ÇTL
    ama cocuk aklı iste herkes kendine göre cevaplıyo banada bu yakın dedim ve komsuyu işaretledim:D:D:D:Dama pişman değilimmm:D

Sayfayı Paylaş