Magazin Sinem Kobal Dizi Tekliflerini Elinin Tersiyle İtti

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1


Ünlü oyuncu Sinem Kobal, tatilini nişanlısı Atletico Madrid'in yıldız futbolcusu Arda Turan'la geçirebilmek için gelen dizi tekliflerini elinin tersiyle geri çevirdi.

Uzun zamandır ekranlardan uzak kalan oyuncu Sinem Kobal'ın gelen teklifleri ısrarla reddetmesinin nedeni ortaya çıktı. Ünlü oyuncu İspanya'nın Atletico Madrid takımında top koşturan nişanlısı Arda Turan'dan ayrı kalmamak için gelen dizi tekliflerini reddediyor.

45 BİN TL'LİK TEKLİFİ REDDETTİ


Yaz dönemi başlayacak bir gençlik dizisinden bölüm başı 45 bin liralık bir teklif alan Sinem Kobal'ın nişanlısıyla tatil yapabilmek için teklifi reddettiği öğrenildi. Güzel oyuncu yıl boyunca İspanya'daki nişanlısının yanına sık sık gidip geliyordu. Bu yüzden dizi tekliflerini kabul etmiyordu.

"ARDA'DAN AYRI KALAMAM"

Tatil sezonunun gelmesiyle birlikte nişanlısıyla daha fazla vakit geçirmek isteyen Sinem Kobal'ın çevresindekilere "Dizi setlerinde çok yoğun çalışılıyor. Bütün yazı setlerde geçirip Arda'dan ayrı kalmak istemiyorum" dediği öğrenildi.

DÜĞÜNÜ SENEYE ERTELEDİLER

Geçtiğimiz yıl nişanlanan bu yaz yapacakları düğünü önümüzdeki yıla erteleyen Sinem Kobal, Arda Turan çifti, şu sıralar tatillerini İstanbul'da geçiriyor. Mutluluğu gözlerinden okunan Kobal'ın hem tatil hem de düğün hazırlıkları nedeniyle oldukça yoğun günler geçiriyor.

 

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Katılım
14 Ksm 2011
Mesajlar
6,061
Beğeniler
426
#2
Yani ne diyeyim ki. Türkiye'yi bu dertten kurtardığı için eyvallah...
Naan bu bile oyuncu =BB
 

Benzer konular

Top