1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sınıf Kütüphane Programı 1.2

Konusu 'e-cozum.net / Programları' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 16 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1. mehmet akay

mehmet akay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    130
    Banka:
    5 ÇTL
    mesajınızı okudum teşekkür ederim
    3. numaralı alanı bulamadım desem çok mu cahil oluruz.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    8.419
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    10.695 ÇTL
    Şu resimdeki sol alanda. İmleç değiştiğinde tıklayın ve alana 1 yazın. Extra bir buton daha gelecek. Butonun gizlenme amacı sürekli göz önünde bulunmasının hataya neden olabileceğidir. Çünkü istatistiksel kayıtlar silinebiliyor buradan. Hatalı kayıtları silebilirsiniz.

3. muhammet4253

muhammet4253 Ziyaretçi

Merhaba,

Sınıf kutuphane programını kurdum giriş şifresini değiştirmiştim ve kullanıcıları silmiştim. Tekrardan yeniden kurduğumda kullanıcı: admin şifre:1 kabul etmiyor.

4. mehmet akay

mehmet akay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    130
    Banka:
    5 ÇTL
    SEVGİLİ YORUMSUZ KARDEŞ BEN PROGRAMINIZI 2009 DAN BERİ KULLANIYORUM DAHA ÖNCEKİ HATAYI BİR TÜRLÜ DÜZELTEMEDİK. KİTABI GERİ AL DEDİĞİMİZDE ALMIYOR GÖZÜKÜYOR. FAKAT KİTAP LİSTESİNDE AYNI KİTABI KOPYALIYOR. ARŞİVE YOLLUYORUZ GERİ YÜKLÜYORUZ ARTIK .SİZİN DEDİĞİNİZ SOL TARAFTAKİ GİZLİ OKUMA LİSTESİ BÖLÜMÜNÜ DE NE YAPTIMSA AÇAMADIM. İMLEÇ DEĞİŞMİYOR. PROGRAMIN DATASINI VEYA YEDEĞİNİ YOLLASAM BAKABİLİR MİSİNİZ?

5. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    8.419
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    10.695 ÇTL
    @mehmet akay hocam,
    Gecikme için kusura bakmayınız, gözümden kaçmış bu bölüm.

Programdaki ilgili alan resimde gösterildiği bölümde. İlgili alanda maus imleci ile dolaşırken imleç | şeklinde gözüktüğünde tıklayın ve alana 1 yazın. Böylece harici buton görünecektir.

Win 10 kullandığım için artık kodlama yaptığım Delphi 7 sürümü çalışmıyor. Ancak bu kadar gösterebiliyorum.

Sayfayı Paylaş