1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sorun sınıf kütüphane1-2 programında küçük bir sorun

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve elsa2000 tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. elsa2000

elsa2000 Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    30
    Banka:
    0 ÇTL
    değerli arkadaşlar,
    sözünü ettiğim programı indirdim, tasarımı yapana teşekkür ederim ancak küçük bir sıkıntı var. programın demirbaş no alanı dört karakter alabiliyor, en az altı karakter alabilseydi çok kullanışlı olacaktı. programın tasarımcısı ya da sizler yardımcı olursanız sevinirim.
    teşekkür ederim.

YoRuMSuZ bunu beğendi.
  2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    Hosgeldiniz forumumuza sorunuza ben yardımcı olmak isterdim ama konu hakkında bilgim yok. Size bu konuda @YoRuMSuZ forumda bulunduğunda yardımcı olacaktır.

3. elsa2000

elsa2000 Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    30
    Banka:
    0 ÇTL
    teşekkür ederim, denemeye çalışacağım. belki birileri kahramanım olur, sorunu çözerek

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Hocam programı uzun süre önce Delphi ile kodlamıştım. Maalesef elimde şu an Delphi bile yok. O yüzden üzülerek üzerinde bir değişiklik yapamayacağımı söylemek zorundayım.

Sınıf kütüphane programı olarak tasarlandığı için bir sınıfta 999 'dan daha fazla kitap olmayacağını düşünerek 3 karakter alan bırakmıştım.

Sayfayı Paylaş