1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin "Sinirimden Bütün Gece Uyuyamadım"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.869
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.580 ÇTL

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem, Devlet Tiyatrolarından emekli olduğu için yeşil pasaport taşıma ayrıcalığına sahip bu sebeple de birçok ülkeye vizesiz gidebiliyor.

Vizesiz olarak AB ülkelerine gidebilen ünlü oyuncu, sebebi bilinmese de Almanya'da polis tarafından soru yağmuruna tutuldu.

Neden geldiğinden, üzerinde kaç para olduğuna kadar birçok soru ile karşılaşan ve sinirleri bozulan Selçuk Yöntem, bu yüzden sabaha kadar uyuyamadığını söylüyor.

FİLM FESTİVALİ İÇİN GİTMİŞTİ

Frankfurt'ta düzenlenen Türk Film Festivali'ne onur konuğu olarak davet edilen, fakat Alman Konsolosluğu tarafından vizesi geç verilen İzzet Günay, Pazar günü düzenlenen galaya katılamamıştı. Bu nedenle Günay, onur ödülünü Frankfurt Başkonsolosluğu rezidansında düzenlenen törenle Başkonsolos İlhan Saygılı'nın elinden aldı.

Bu yıl 12'ncisi düzenlenen Frankfurt Türk Film Festivali'nin onur ödülü törenine, Günay'ın eşi İpek Günay, Selçuk Yöntem, Müge Ulusoy ve Festival Komitesi Başkanı Hüseyin Sıtkı da katıldı.

Festivalin gala gecesine katılamadığından duyduğu üzüntüsünü dile getiren Günay, şöyle konuştu:

"Keşke ilk gece de burada olabilseydik. Halkımızla birlikte olmak bizlerin çok hoşuna gider. Onlar bizi bugünlere taşıdılar. Bu ödülleri, değer bilir o seyircilerimiz sayesinde alıyoruz. Ödülü Başkonsolosumuzun elinden almak, ödülü daha da değerli yapıyor. Bu tür festivallere gelmek, bizim gibi sanatçıların bir gönül borcudur diye düşünüyorum. Onun için de bu tür yerlerde olmaya gayret gösteriyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."

Sayfayı Paylaş