Sıradışı Mücevher Markası Roberto Bravo

Suskun

V.I.P
V.I.P
Katılım
16 Mrt 2009
Mesajlar
23,140
Beğeniler
322
Şehir
Türkiye
#1


Modern çizgileri mükemmel işçilik ve tasarım ustalığıyla birleştiren mücevher markası Roberto Bravo 2011 için hazırladığı White Dreams koleksiyonunu piyasaya sundu.

Roberto Bravo yeni yılda kadınları romantizme davet ediyor. Altın üzerine beyaz mineyle tasarlanan White Dreams ürünleri romantizmi mücevherlere taşıyor. Koleksiyonda kullanılan beyaz çiçek ve dantel figürleri 2011den başlayarak 2012yi etkileyecek Romantizme Dönüş temasının en belirgin sembollerini oluşturuyor.

Temanın öncülüğünü yapan White Dreams koleksiyonundaki modeller pırlanta ve renkli safirler aracılığıyla değerli taşların ihtişamına nostaljik esintileri taşıyor. Kolye küpe yüzük ve bileziklerden oluşan geniş koleksiyon kaliteli malzemesi kadınsı ve çarpıcı çizgileriyle sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Fantastik koleksiyonlarıyla standartlaşmaya ve tekdüzeliğe karşı çıkan cesur yaratıcı ve yenilikçi yorumuyla tanınan Roberto Bravo yeni akımlara uygun özgün tasarımlarıyla mücevher sektöründeki trendleri belirliyor.
 

Benzer konular

Top