sitemi nasıl bilirler ki?

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
Benim bildiğim bu soruyu cenazelerde sorarlar '' mevtayı nasıl bilirsiniz; iyi bilirdik derler'' bazılarıda içinden ne der Allah bilir..:D çokta tarzım değildir kişilere beni nasıl bilirsin diye sormakta burada adet olmuş herkes iyi yanlarının övülmesini istiyor sanırım e hadi adettenmiş madem bende sorayım sitemi nasıl bilirsiniz diye :D Çok güzel cvplar beklemiyorum hayal kırıklığına uğruyacağımı sanmıyorum o yüzden..Kim ne derse desin ne düşünürse düşünsün cerez ailesini çok seviyorum..:eee beni nasıl bilirsiniz :)

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
Başımın belası :P uyuz :D deluuu =kop bana sırılsıklam aşık :D ben nerde sen orada bitiyon bi rahat yok yani senden :D

Öyle işte =LL

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
İlk bildigim benim Kuzucugumdur kendileri sonrasına gelelim lafını cekmez iç dünyasındakendi ile alakalı ne yaşarsa yaşasın dışa vurumu her zaman süper megasüper olur:)(benden saklayamasada) forumca sevdiğimiz kalemi güzel artı benim ayrıyetten sevdiğim güzel kardeşim demeyide atlamak istemiyorum.onun için istediğim var her nekadar istek degil bildigimizi paylaşmamız gereksede bu başlık altında ben yinede dualarımda olanı yazmak istiyorum Sitemin umutları hep varolsun o yürecigi dert görmesin......... daha cok sey isteyecegimde en önemlilerini yazdım şimdilik diğerleri dualarımda gizli :) ben bu Kuzucugu seviyorum iç sesim öyle dedi :)))

yaren*

Özel üye
İlk bildigim benim Kuzucugumdur kendileri sonrasına gelelim lafını cekmez iç dünyasındakendi ile alakalı ne yaşarsa yaşasın dışa vurumu her zaman süper megasüper olur:)(benden saklayamasada) forumca sevdiğimiz kalemi güzel artı benim ayrıyetten sevdiğim güzel kardeşim demeyide atlamak istemiyorum.onun için istediğim var her nekadar istek degil bildigimizi paylaşmamız gereksede bu başlık altında ben yinede dualarımda olanı yazmak istiyorum Sitemin umutları hep varolsun o yürecigi dert görmesin......... daha cok sey isteyecegimde en önemlilerini yazdım şimdilik diğerleri dualarımda gizli :) ben bu Kuzucugu seviyorum iç sesim öyle dedi :)))
Yok canım olamaz bu güzel sözlerin muhatabı sitem olamaz bir yanlışlık olmalı...Gözlerim yaşardı ablam öle içten öyle samimi cümlelerki bunlar ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum..:( seni seviyorum ablacım...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
İlk geldiği günleri hatırlarım :) Şu anki hali ile o hali arasında dağlar var. Verilen değeri ve mutlu olmayı sonuna kadar hakeden biri...

Azıcık dikbaşlı görünse de tertemiz bir yürek ve samimiyeti dağlar kadar :) İyi ki tanıdım seni kardeşim :)

yaren*

Özel üye
İlk geldiği günleri hatırlarım :) Şu anki hali ile o hali arasında dağlar var. Verilen değeri ve mutlu olmayı sonuna kadar hakeden biri...

Azıcık dikbaşlı görünse de tertemiz bir yürek ve samimiyeti dağlar kadar :) İyi ki tanıdım seni kardeşim :)
kim benmi dik başlı yok cnmmm külli iftira melekim ben melekkkkk :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Bilmez miyim hiç :D