1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Sivasspor şampiyonluğa koşuyor

Konusu 'Anadolu Kulüpleri' forumundadır ve jeriko tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL

Haftalar azaldıkça düşüşe geçmesini bekleyenlerin aksine, Sivasspor adım adım şampiyonluğa koşuyor.

Karşılaşma dengede başladı. İlk tehlikeli atak 19. dakikada Mehmet Yıldız'la Sivasspor'dan geldi.

Golcü futbolcu, çok rahat bir pozisyonda ceza sahası içinden topu direğin dibinden auta yolladı.

29. dakikada İbrahim'in kullandığı köşe vuruşunda, topa iyi yükselen Sedat, attığı kafa golüyle lideri Denizlispor deplasmanında 1-0 öne geçiren golü kaydetti.

Karşılaşmanın 37. dakikasında Denizlispor'dan Fatih'in attığı gol, tartışmalı bir ofsayt kararı ile verilmedi. Bu pozisyonun hemen ardından, Mehmet Yıldız'ın sol kanattan açtığı ortada, Musa topu içeri çevirdi. Topu önünde bulan Herve Tum, rahat bir vuruşla farkı ikiye çıkaran golü kaydetti.

İlk yarıda başla gol olmadı.

Sivas skoru korudu

İkinci yarı Sivasspor, skoru korumak isteyen bir görüntü sergiledi.

Karşılaşmanın 62. dakikasında, ceza sahasına açılan ortada Bangoura ile Denizlispor gole yaklaşsa da top üstten auta çıktı.

Karşılaşmanın geri kalan dakikalarında başka gol olmayınca, Sivasspor maç fazlasıyla Beşiktaş'la arasındaki puan farkını 4'e çıkardı.

2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.755
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    330 ÇTL
    umarım sampiyon olabilir..ben hep istanbul takımlarının şampiyon olmasından sıkıldım..

3. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Aynen.Katılıyorum.Hem bu Türk futbolu içinde çok önemli.

Sayfayı Paylaş