Siz de hep aşık olanlardan mısınız?

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,842
Beğeniler
6,505
Şehir
Seattle.
#1


Biz kadınlar aradığımız aşkı bulana kadar denemekten korkmayız. Erkeklerin bizim kadar cesur olduklarını düşünmeyenlerdenim. Öyle ki biz kadınlar, çıktığımız seyahatlerde, davet yemeklerinde hatta markette karşılacağımız bir erkekle aşkı yakalamayı düşünürüz.Erkeklerde bir ışık görmemiz bizim için yeterli. Bazen çok yakışıklı olanlara yanaşmaktan korksak da, şansımızı denemekten kendimizi alıkoymayız. Asansörde karşılaştığımız ve görünüşünden çok hoşlandığımız bir erkek bile bizim için bir aşk serüvenine dönüşebilir.

Kadınların erkeklerden daha cesur olduklarını söyledim daha önce. Erkeklerin aşk konusundaki beceriksizlikleri komplekslerinden kaynaklanır. Ya da erkeklerin anneleri tarafından çok şımartılmasından. İlgilendiğiniz erkeklerin size çocuk gibi davranmasının nedeni budur.

Aşkın nereden geleceği belli olmaz denir... Mutlaka sizi bir yerde bekleyen bir aşk vardır. Umutsuz olmayın. Ama size önerim aşkı beklemeyin. Beyaz prensi beklemeyin. Atınıza binin ve aşkın peşinden siz koşun.

 
Top