1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Siz edebin dilinden ve halinden nüksediyorsunuz!

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 4 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

Kim bilir belkide bilmiyorsunuz

Gönlünüzden geldiği gibi kal ediyor ve aksediyorsunuz

Ruhunuz ne kadar dingin, hassasiyetiniz fevkalade ergin,imrendiyorsunuz

Ne kadar isterdim, sevgi nazarıyla nefeslenemeyi, hiçgerilmeden tebessüm etmeyi, ne kadar zarif öğretiyorsunuz

Tabiat olarak poyrazın çocuğuyum

Mülayimlik çok nadirdir ve hatta kıt kanaat bir haldedirbiliyorum

Nereye temaşa etsem, gülen bir yüz görsem, şenlik içindekoşanları seyretsem içleniyorum

İnsanı ve her canı dikkate almak ve sevgi diliyle giryanolmak, kırıp dökmeden yaşamak, en büyük dileğim olarak teyit ediyorum

Şerden hiç hazlanmam, kaçarım

Korku adına anılmaktan ziyadesiyle sıkılırım, o vakityanarım

Nefsi müdafa için hiç endişe duymadan gereğini yaparım, hakadına ezilmeye razıyım

Her zerremin bu yolda feda edilmesine el hak duacıyım,yaşamak adına sevda ve aşka ram olmak için çırpınmaktayım

İnsan irade bakımından hürdür

Her tercihinde hesabi olmak adına hükümlüdür

Zaman sahipsiz değildir, her lahza vakt-i sabit olarakhalimizden yükümlüdür

İnsana şevk ve sabrı sürur vecdiyle terennüm ettiren,vuslata olan sevdasıdır, yokda hülyalar yalan ve yanlışın kayda değerolmasından beridir

MustafaCİLASUN

Sayfayı Paylaş