Siz Olsanız?

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Arkadaşlar mesela yurt dışından çok iyi bir iş teklifi aldınız, kariyeriniz için çok iyi bir fırsat. Ama bütün aileniz, sevdikleriniz burda hatta sizin için özel biri de var diyelim. İlişkiniz yok ama belli ki kalırsanız olacak. Neye karar verirdiniz? Aşk mı para mı diye kategorize etmek istemiyorum biraz dolandırdım senaryoyu :D Cevaplarınızı nedenleriyle birlikte uzun uzun rica ediyorum, forumu da biraz yeşillendirelim :P

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Konumuz ben değilim :D sen olsan kalır mıydın??
Üniversiteyi yeni bitirdiğim zaman bütün görüşmeleri tamamladım yurtdışına gidecektim ama sevgili değil ama annemin bi cümlesi beni vazgeçirmişti..Ben sevdiklerimle yaşamayı tercih ettim..Şimdi olsa yine aynısını yapardım..onlarla geçirdiğim her anım herşeye değer..

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Üniversiteyi yeni bitirdiğim zaman bütün görüşmeleri tamamladım yurtdışına gidecektim ama sevgili değil ama annemin bi cümlesi beni vazgeçirmişti..Ben sevdiklerimle yaşamayı tercih ettim..Şimdi olsa yine aynısını yapardım..onlarla geçirdiğim her anım herşeye değer..
Annenler gelirdi belki senin yanına ilerde? Üniversiteyi ailenin yanında mı okumuştun?

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
O her kimse isterse kendini öldürsün, ben burda 1 saniye dahi durmazdım :D yani gitsem de kalsam da karşı cinslerden uzak durmaya devam ederdim iyyy :D :D
Takdir ettim şu an :D bu konularda senle ne kadar benzediğimizin farkında mısın derya :D

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
İnsan, insan olduktan sonra her yerde kendine çevre edinir. Gidilen yerde de edinilecektir. Ve bu sizin hayatınızda sadece maddi açıdan değil her konuda yükseliş sağlayacaktır.
Artık hayata farklı gözlerle bakabileceksinizdir.
Ben olsam herhalde kararsız kalırdım her zaman ki gibi, düşüne düşüne ömrüm biterdi.

dderya

kOkOşŞ
AdminE
Ben olsam ailemin kal demesine de kulak asmazdım.
Mezun oldugumda-mezun olmayı başarabilirsem tabii:D- kim ne derse desin bu tarz fırsatları asla kaçırmayacagım:D