1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Android Oyun Ski Safari

Konusu 'Android Uygulamaları' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 23 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Ski Safari, bir kayakçının maceralı kayma stilleri üzerine kurulu bir oyun.

Bir dağda bulunan karların oluşturduğu çığ ile maceraya atılan bir kayakçıyı konu alıyor bu oyun. Genel olarak eğlenceli bir kurguya sahip olan oyunda, penguenler ve kartallar gibi çeşitli yardımcılar da zaman zaman bu maceraya katılıyor.

[​IMG]Kayak takımı ve kayak motoru unsurlarına da yer verilen oyunda kayakçımız bir yandan çığdan kurtulmaya çalışırken bir yandan da puan getirecek hareketlerde bulunuyor. Toplanan altınlar da artı olarak hanemize yazılıyor.

Ses ve grafik açısından oldukça başarılı bulduğumuz oyun, tek parmakla oynanabilen bir hayli akıcı bir mobil oyun olarak karşımızda.

Boyut: 41 MB
    Sürüm: 1.4.0

[ [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] ]

Son düzenleme: 15 Mayıs 2016
  2. biroll

biroll Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Paylaşımınız için teşekkürler ücretli bir oyun olmasına rağmen sakın bu oyuna para veripde paranıza yazık etmeyin
    Ben de başka bir siteden full apk versiyonunu ücretsiz olarak indirdim 1 hafta falan oynadım ama 5 para etmez bir oyun

Sayfayı Paylaş