slm ben de burdayım artıkk (=

umarım güzel vakit geçiririm. gölge'nin tavsiyesi ile geldim. zamanın akıp gitmesi dileğiyle..:)

GöLGe

Forum Tutkunu
amanın amanın kim gelmiş;canımın içi can arkadaşım gelmiş :) bitanem burda çok güzel vakit geçireceğine ve çok iyi arkadaşlıklar edineceğine eminim...iyi ki geldin hoşgeldin...

bebeğimmm evvet sayen de burdayım ve şimdiden çok güzel vakit geçirmeye başladım. ne kadar güzel yazılar var.. fakat baban için yazdıklarında haberim yoktu canım acıdı :(( okuyorum hala..

seldanın arkadası olarak anında hoşgeldini görmek hoş oldu gerçekten.. teşekkür ederim. kalıcı olmalıyım diye düşünüyorum (= sevgiler..

GöLGe

Forum Tutkunu
hımmm ben de onun için girdim aslında...kimseye söylemedim babam için bir şeyler yazdığımı o yüzden bilmiyorsundur...onları okumak için girdim çünkü kötüyüm bugün ve annemden gizlemekten yoruldum...bazen sana bile acımı belli etmemek için rol yapmaya başladım ben ama kötüyüm....

GöLGe

Forum Tutkunu
biliyoyummmm :) ayyy burayı da Güzin Ablanın yeri yaptık hahahhaha :D akşam gelirsin eve öptüm burdan da

yazılarını okudum hep. ya daha da kötü oldum kuzum bee.. allah sabrını versin babacıgının acısının ne denir ki başka. akşam güzelce dertleşiriz sevgiler bebeim..

Safir

Özel Üye
Özel üye
Hoşgelmişsin potito :)

Ekleyen Benzer konular Kategori Cevaplar Tarih
CozaNostrA Tanışma 15
T Tanışma 3
A Tanışma 1
nur_damlası Tanışma 12
yeşüLL CerezSÖZLÜK 10