1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Slm kalemşörler, gününüz günden aydın olsun EMİ....

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 18 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.939 ÇTL
    Puslu, karanlık gecede yanlızlığımı, çıldıran yüreğime zincir vurarak aradım. Tutsaklığa rest çektim, hain pusularda vuruldum, yine de yılmadım. Sustum sadece, bunu yapabildim yaşananlara karşılık.... Sustum uzun bir zaman... Sustum ve çok şeyler yaşadım. Hani bir an gelir tüm işler kopar, artık o demlerdeyim... Geceler karanlık, buhran dolu. Nasıl olur anlamıyorum, nasıl küçüçük bir meseleden dağlar yapılır ve ağıtlar yakılır.Evet biraz huysuzum, asiyim, her dem yabancıyım bu yaşananlara...Ama ya bu olanlar.. Hak etmediğimi düşünüyorum, ben anlamıyorum.. Hiç birşeyi, hiç kimseyi.... Bu dünyanın kalıplarına, törelerine uygun değilim, sanki çok eskilerin insanıyım; taş devrinin, bakır, muhtelif tüm devirlerin.. Sanki tesadüfen düşmüşüm buraya, bir göz yanılmasıyla, bir ayak burkulmasıyla... Bir anda bulmuşum burada kendimi, suskunluğum eskilerden kalma bu yüzden.. Yabancılığım............

Sayfayı Paylaş