1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

slm kalemşörler gününüz günden aydın olsun..

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 13 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.546
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.941 ÇTL
    Öfkeli bir gecenin sabahına senin adını verdim senden habersiz. Tanımlayamadığım sevginin tutsağı oldum... Buğulanmış camlara adını yazdığım camlar arkadaşlık yaptı, geceler boyu seni yaşadım...Umutsuzca çaresizce seni yaşarken senden habersiz sen ne yapıyordun acaba benden habersiz...Ne kadar yorgun ve bitkinde olsam seni sensiz yaşasam yinede bil seni yaşamaya devam edeceğim sonu olmayan yolda olsa o yolda yürüyeceğim...Gecenin yorgunluğu üzerimde gün boyu bir yük ve o yükü seni düşünerek hafifletiyorum belki beni düşünürsün diye ümit ediyorum...Yaşamanın yaşamak gibi bir anlamı olduğunu seni düşünerek dahada iyi anlıyorum...Umurumdasın ve öylede kalacaksın.Uzaklardan taaa uzaklardan sesleniyorum her zaman belki duyarsın diye....Tüm tanımlanamayan güzelliklere..................................Sen ve şen kalın EMİ.....Eyvallah....

2. patik

patik Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    374
    Ödül Puanları:
    3.080
    Meslek:
    Hemşire
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    524 ÇTL
    Duygulu bir giriş. Sizin de gününüz aydın olsun.

Sayfayı Paylaş