1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

slm kalemşörler...

Konusu 'Forum Oyunları' forumundadır ve alemdar tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.934 ÇTL
    Çok sesler duydum; mutlu ve bitkin...Çok insanlar tanıdım, dingin ve yorgun...Çok yerler gördüm, mamur ve harap... İnsan, sonsuzluk ile sonlunun, geçici ile kalıcının, özgürlük ile zorunluluğun bir sentezidir, kısaca bir sentezdir.(...) Varoluşun özü, sonsuzluk özlemiyle yanan insanın sonsuzluk çırpınışıdır. Gelip gelip gözlerime konan, meraklandıran,
    kalbime dokunan sevgili yoldaş! Bir yolcuyum ben; karşısına çıkan her şeyle tanış olmak, kalbini onlara açmak, hikayelerini dinlemek isteyen geçmiş zaman yolcuları gibi, uzak yerlere, el değmemiş ormanlara, kapağı açılmamış hikayelere uçup duruyorum...Sen ve şen kalın EMİ.. Eyvallah...

OBir bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş