1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

slmmmmmm....bende geldimmmm.

Konusu 'Tanışma' forumundadır ve hayelgözlüm tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. hayelgözlüm

hayelgözlüm Katılımcı

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    slm arkadaşlar bundan 2-3 ay önce yeşimcim bana bizim siteye gel demişti ama ben ozaman ona takıldım kaç para verecen diye :v işin aslı pek vaktim yoktu o zaten nedenlerini biliyordu hem çalışıo olmam hem başka yerler heryere yetişemem demiştim ona :) ha şimdi gelme nedenimse ben arada bakardım buraya güzel hoş arkadaşlıklar var.ve hareketli biryer şimdi yeşiminde haberi yok onada süpriz olacak :) daha çok bu ara küçük gibi bi rahatsızlık geçirdim ve ben boş kaldımmı kendimi çok dinleyen biriyim kafaya takarımda takarım ve bu hastalıkta üzülmemem kendimi dinlememem gerekli o yüzden daha çok şeyle meşgul olup kafamı başka yerlere yönlendirmem lazım.umarım iyi olur aranıza benide kabul ederseniz çok sevinirim.umarım güzel arkadaşlıklar güzel dostluklar kurulur.forum konusunda yabancı deilim ama heryerin kendine has birtakım farklılıkları oluyor.umarım kolay alışırım diyorum.bakalım inşallah hayırlısı olur.herzaman değişikliklerde hayır vardır.neyse şimdi sizler beni kabul etmeden atacanız bence :) yine çenem düştü yeşim dicek zaten kız geldin kendini çenenle bellimi ettin diye :) herkese iyi forumlar....

2. Gizemli Cadi

Gizemli Cadi Forum Gururu

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Öğretmen diyolar bana sıradışı olsamda
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    Hoş Geldiniz..Bu forumda geveze çok o yüzden arada sende kaynarsın..İyi paylaşımlar...:D

3. hayelgözlüm

hayelgözlüm Katılımcı

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    tşk ederim bakalım hoşbulduk.hastalık sayesinde izinliyim az 2-3 gün anama gidemde baksın bana :)inşallah döndüğümde gevezeliğe başlarım. ben de ama gevezelin yanında az delülükte var ona göre baştan diim size :v:v

4. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Hoşgeldiniz.Burayı mutlaka seveceksiniz.Burası kendini dinlemek istemeyip kafasını dinlemek ve güzel vakit geçirmek isteyenlerin uğrak yeri güzel bir mekan.Ben de bundan 4-5 ay önce öylesine bir bakıp çıkmak için girdim.Halen çıkamadı.Çıkmayada niyetim yok.:) Neyse tekrar hoşgeldiniz.Hayırlı olsun.İyi paylaşımlar dilerim.

5. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    hoşgeldinizzzz :) iyi forumlar.

6. hayelgözlüm

hayelgözlüm Katılımcı

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    teşekkürler arkadaşlar hepinize.jeriko sana katılıyorum bende öyleyimdir çok zor giderim biryere hatta davet ederler ama aylar geçer üstünden sonunda bi bakayım derim .bakış o bakış.bi bakarımki bağımlısı olmuş çıkmışım.ben aslında tam bir forum delisiyim :D ama bakalım hayırlısı aslında çok bağlanmaktanda korkuyorum.:)

7. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Bu forum bağımlılıkların en zararsızı.:)Umarım uzun yıllar aramızda olursun.

8. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Kimmiş o gevezeler :)

Hoşgeldin [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]. İyi forumlar ve iyi eğlenceler diliyorum.

9. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Hoşgeldiniz

10. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Esraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hosgeldin canisimm ve cok cok tesekkurler geldigin icin kiz buraya alisirsin inan ki buras Türlü gibi degil :))) sen geveze isen ben öldum demektir :)) ne derler tencere yuvarlandi kapagini buldu ve tekrardan hosgeldinnnn hayalimmm kocaman mucukss sana

Sayfayı Paylaş